آموزش استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و چند نکته مهم

این احتمال وجود دارد که برخی افراد بنا به دلایل خاصی تمایل داشته باشند که یک شماره تلفن مجازی ساخته و با استفاده از آن دست به اقدامات خاصی بزنند. این برنامه اجرای بسیار سریعی دارد و به شما امکان میدهد که بتوانید برنامهریزیهای منظم داشته باشید. کاربرد اصلی شماره مجازی همین است که بتوانید چندین اکانت با هم داشته باشید و فعالیت خود را پیش ببرید.

تاریخچهی تماسهای شما در برنامه ثبت شده و میتوانید ارتباط خود با مشتریان را ثبت و ضبط کنید. شما میتوانید در بیش از ۵۰ کشور جهان، شمارههای محلی داشته باشید و با مشتریان خود ارتباط بگیرید. کارمندان دورکار و مستقر در خانه میتوانند از هر مکانی با دسترسی به اینترنت تماس بگیرند و با افراد ارتباط برقرار کنند.

حتی میةوانید ID تماس گیرنده را بهصورت منحصربهفرد تنظیم کرده و دسترسیهای آن را تعیین کنید. حتی میتوانید یک فاکس یا پیام کوتاه را بهصورت آنلاین ارسال کرده و دریافت کنید. حتی میتوانید یک سری پیام ثابت مانند تبریک را ضبط کرده و به همهی اعضای سازمان ارسال کنید. با استفاده از برنامه Phone میتوانید هر شماره را نامگذاری کرده و دسته بندی بهتری روی آنها داشته باشید.

تجربه ارتباطات را میتوانید کنترل کرده و آنها را مدیریت کنید. این برنامه یک ابزار تماس نامحدود است که امکان انتقال تماس به هر دستگاهی را فراهم کرده است. این ابزار VoIP نمایی کاملا واقعی از مشتریان شما را در سطح منحصربهفرد ارائه خواهد داد. ارائه دهندگان این سرویس، روشهای گوناگونی را برای ایجاد شماره مجازی واتساپ ایران و سایر کشورها در اختیارتان میگذارند. حال برای اینکه بدانید چگونه میتوان برای خرید شماره مجازی واتساپ اقدام کرد، با ما همراه باشید.

با استفاده از این اپلیکیشن میتوان به سادگی و خیلی سریع شماره مجازی ایجاد کرد. با استفاده از اتصال به اینترنت میتوان به راحتی به شمارهمجازی مورد نظر خود دست یافت. هنگامی هم که گوشی را در دست دارید، موسیقی برای شما پخش خواهد شد. این سیستم برای شما این امکان را فراهم میکند که از طریق دستگاه دلخواه خود تماس گرفته و تماس دریافت کنید. این ابزار دارای چندین موتور مسیریاب است که برای انتقال تماس به افراد دیگر کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید