آموزش استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و چند نکته مهم

بنابراین، اگر صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید با مخاطبان خود در کشورهای دیگر در ارتباط باشید، بهتر است با شماره تلفنی که متعلق به همان کشور است این ارتباط را برقرار کنید. شماره مجازی یا شماره اینترنتی نوعا خط تلفنی هست که شرکت های معتبری چون مایکروسافت و شرکت های ارائه خدمات تلفن اینترنتی بصورت سرویس پرمیوم Premium غیررایگان در اختیار مشتریان خود قرار میدهند.

از اونجایی که خیلی ها میان و کامنت الکی میزارند میگند اگه راست میگی خب چرا پس شمارت تست نکردی اثبات نکردی واقعا سالمه یا نه؟ برنامه Phone ابزاری است که به شما این امکان را میدهد که سیستم تلفن خود را خیلی سریع پیکربندی کنید. 2 یکی از برنامه های ساخت شماره مجازی است که با استفاده از آن می توانید شماره ای از کشور فیلیپین دریافت کنید.

برای همین منظور ما در این مطلب قصد داریم روش ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن و سایت TextNow را آموزش دهیم. ۱. ابتدا از طریق فروشگاه اپاستور و یا گوگلپلی اپلیکیشن textplus را دانلود کنید. میباشد که مناسب برای افرادی است که میخواهند شمارهی مجازی آمریکا یا کانادا داشته باشند.

هنگام جستجوی ارائه دهنده شماره مجازی، ببینید آیا شرکتی که در نظر دارید علاوه بر خدمات تلفنی، قابلیتهای مبتنی بر متن و پست صوتی را نیز ارائه میدهد یا خیر. ۳. موقعیت مکانی و پیششماره مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه Get custom number را بزنید. ۲. برای ساخت اکانت گزینه Sign up را انتخاب کنید و نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید.

در این راستا، برای ساخت ایمیلهای متعدد به منظور استفاده در گوگل ویس، تمامی اقدامات را دستی و با رعایت کلیه موارد امنیتی انجام میدهد. را از سایت آریاپی انجام دهید و از خدمات باکیفیت این فروشگاه بهرهمند شوید. در صورتی که تمایل دارید با این نوع شماره آشنا شوید و محصولات و خدمات خود را در سراسر جهان به فروش برسانید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید