آموزش استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و چند نکته مهم

برنامه شماره کسب و کار فرصت های جدیدی را برای مشاغل متقاضی کار در بازارهای بین المللی باز می کند. یک شماره تلفن بین المللی با تماس های بین المللی ارزان با شماره تلفن دوم روی تلفن عادی خود دریافت کنید. به عنوان مثال تصور کنید که بتوانید یک شماره مجازی آمریکایی برای خود بسازید که در فضای مجازی کاملا معتبر است و به این صورت دوستان و اقوام شما در ایالات متحده با این شماره تلفن تماس بگیرند و ضمن صحبت کردن با شما نیازمند پرداخت هزینههای گزاف مربوط به مکالمات بینالمللی نباشند. همچنین با ساخت شماره مجازی میتوانید در اپلیکیشنهایی پیام رسان مختلف نظیر تلگرام و غیره ثبت نام کنید و به این صورت از شماره مجازی و خارجی خود استفاده نمایید. اما این امر چگونه امکانپذیر میشود؟

البته اگر نمیخواهید چند سیمکارت داشته باشید، ایجاد شمارههای مجازی هم راه حل مناسبی است و میتوان به صورت همزمان در شبکههای اجتماعی، اکانتهای مختلفی داشت. استفاده از اپلیکیشن هایی مانند Talk2 , Smartcell و ESIAtallk است. مطمئناً می توانید هزینه طرح تلفن را پرداخت کنید اما چرا از Nextplus شرکت تلفنی که تماس و پیام کوتاه را رایگان می کند استفاده نکنید ؟

دیگر از پرداخت دقایق گران قیمت سلول و پیام کوتاه خودداری کنید! پرداخت هزینه های سنگین رومینگ را فقط برای برقراری ارتباط با دوستان محلی، رانندگان Uber، هتل ها و رستوران متوقف کنید. هنگام سفر به خارج از کشور، برای لذت بردن از خدمات محلی، یک شماره تلفن محلی دریافت کنید. اگر بطور کلی تمایل به انتخاب کشور دیگری جهت دریافت شماره داشتید بر روی Choose a different location (شماره 4) کلیک کنید. ساخت شماره مجازی به کسب و کارها کمک میکند که در عین حضور در ایران، شمارهای از کشورهای خارجی مثل آمریکا یا کانادا داشته باشند و خدمات خود را به مشتریانی از این کشورها عرضه کنند.

TextNow با میلیونها کاربر فعال، امکان برقراری ارتباط با بخش بزرگی از جامعه را برای شما فراهم میکند. شرکت تلفن دوست شما برای ارائه متن و تماس در شبکه هایشان هزینه های کمی از ما می گیرد. به جای اینکه شما را مجبور به پرداخت هزینه کنیم، به شما امکان می دهیم چند تبلیغ بنر مشاهده کنید یا یک فیلم سریع مشاهده کنید. آموزش ساخت شماره مجازی با textnow: TextNow یک سرویس VoIP است که به شما امکان ارسال متن و تماس صوتی از طریق اینترنت را می دهد.

بعد دریافت این شماره می توانید به ارسال و دریافت پیامک، تماس صوتی، چت گروهی، ارسال تصاویر، ویدئو و سایر فایل های مورد نظر خود بپردازید. کافی است این شماره را در رسانه اجتماعی مورد نظر وارد کنیم. این کشور دارای مکانهای توریسی و گردشگری زیادی است و همین امر باعث شده تا بالاترین نرخ جذب توریست را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید