آموزش استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و چند نکته مهم

همچنین Text Me همانند یک پیامرسان رایگان هم برای شما عمل میکند و به کمک آن می توانید با دوستان خود به صورت خصوصی و یا گروهی به چت کردن بپردازید. این شماره ها، به کسب و کارهای مختلف اجازه می دهند که بدون محدودیت، با مشتریان خود در سراسر جهان تماس حاصل کنند.

اگر موفق به ساخت اکانت با این نرم افزار شوید یک شماره با امنیت بسیار بالا خواهید داشت. شایان ذکر است که با در دست داشتن تکست می، این امکان را خواهید داشت تا مکان خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از این جهت نیازی به دانلود واتساپ نیست.

به کمک این برنامه می توانید بدون دانلود ادوبی کانکت و دیگر اپلیکیشن های با قابلیت ویدئوکال، امکان تماس تصویری و برقراری ارتباط با دیگران را به صورت رایگان، در اختیار داشته باشید. حال در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین برنامه های ساخت شملره مجازی را به شما معرفی کنیم. این شمارهها با هزینه کمتر کار شما را راه انداخته و از صرف هزینه بیشتر نیز جلوگیری خواهند کرد. امروزه تقریبا بیشتر نزدیکان ما در یک یا چند شبکه ی اجتماعی فعالیت دارند یا حداقل دربعضی از آن شبکه های اجتماعی حساب کاربری دارند.

متاسفانه تلگرام بیشتر شماره های مجازی رو ریپورت و مسدود کرده است و اکثرا هم کد نمیده ولی چند برنامه در ادامه بهتون معرفی میکنم که میتوانید در تلگرام از آن استفاده کرده. در ادامه برنامهها و اپلیکیشنهایی که برای ساخت این نوع از شماره وجود دارند را به شما معرفی میکنیم.

برنامه های زیادی برای گرفتن شماره مجازی وجود داشت اما بعد از مدتی همه شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها نسخه رایگان را غیر فعال میکنند. گاهی اتفاق میافتد که شما میخواهید یک اکانت واتساپ ایجاد کنید و با شخص یا شرکتی دیگر ارتباط برقرار کنید ولی تمایل ندارید که طرف مقابل شماره واقعی شما را متوجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید