آموزش استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و چند نکته مهم

ویژگی انتقال تماس به شما امکان میدهد تا یک تماس متصل را از شماره تلفن خود به خطوط یکی از اعضای تیم هدایت کنید. در واقع میتوان از شمارههای مجازی به عنوان شمارههای جعلی و ساختگی نام برد که کار سیمکارت واقعی را انجام میدهند. اگر موفق به ساخت با این برنامه نشدید نگران نباشید. این برنامههای کاربردی که از مدتها قبل توانستهاند طرفداران بسیاری جذب خود کنند، کاربران را از خرید شماره مجازی بینیاز میسازند؛ زیرا ساخت شماره مجازی با آنها بسیار ساده و دانلود آنها آسان است.

حتی میتوانید از شماره خود به عنوان یک شماره مجازی در هر دستگاهی استفاده کنید. به جرئت باید گفت در عصر ارتباطات، واتس اپ انتخاب اول بسیاری از کاربران محسوب میشود. شماره مجازی از طریق اینترنت به دست میآید. به این ترتیب حساب اصلی خود را برای استفادههای شخصی و حساب دیگر را برای امور کاری و تجاری بگذارید.

هزینه از حساب کاربریم کم شده اما هنوز کد فعال سازی دریافت نکرده ام؟ شما میتوانید یک شماره مجازی دریافت و به راحتی حساب کاربری WhatsApp ایجاد کنید. در گام بعدی، شماره تلفن همراه خود را ثبت نموده و گزینه Next را برای رفتن به مرحله بعد لمس کنید. ما در اینجا نحوه دریافت شماره مجازی را برایتان شرح میدهیم.

شماره مجازی واتساپ در چنین مواقعی به کارتان میآید. این هم یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که به شما شماره مجازی می دهد. یعنی اینکه دیگر خبری از سیمکارت برای نگهداری اطلاعات هویتی نیست. بنابراین بد نیست برای بهرهمندی از برخی خدمات آنلاین یک شماره مجازی داشته باشید. ولی این به معنی محروم شدن شما از واتس اپ و سایر خدمات آنلاین نیست. کاربری بسیار آسان، حجم کم و سازگاری کامل با اکثر گوشیهای هوشمند از ویژگیهای شاخص واتس اپ محسوب میشود. واتس اپ شماره تلفن شما را به عنوان شناسه هویتی در نظر میگیرد. در اینجا فقط به نکات مهم آن اشاره کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید