آموزش استفاده از شماره مجازی گوگل ویس و چند نکته مهم

همچنین برای در اختیار داشتن شمارهها، نیاز به پرداخت هزینهای به صورت ماهانه یا سالانه نخواهید داشت. البته بسیاری از اونا هم متاسفانه به ایران سرویس ارائه نمی کنند و بعضا برای استفاده از آنها به نرم افزار های تغییر آی پی نیاز خواهید داشت. تمام این نرم افزار ها نیز کاربردی مشابهی دارند و تنها قیمت آن ها و همچنین نحوه دسترسی به شماره مجازی آن ها کمی متفاوت است.

اگر قصد خرید شماره مجازی را دارید تا در این شبکههای اجتماعی و پیامرسانها حضور یابید، باید شماره مجازی مخصوص آن نرم افزار را بخرید. در همین راستا باید گفت که اولین مرحله برای ساخت شماره مجازی در وب سایت مکس نامبر انتخاب اپلیکیشن و برنامه ای است که قصد دارید تا با خرید شماره مجازی در آن ثبت نام کنید.

این برنامه با شبکههای اجتماعی و وبسایتهای بسیار متنوعی سازگاری و تعامل مناسب دارد و یک اپلیکیشن VoIP است. همانطور که بیان شد ساخت شماره تماس برای شبکه های اجتماعی مشابه یکدیگر است و نمی توان گفت که ساخت شماره مجازی برای تلگرام با ساخت شماره مجازی اینستاگرام متفاوت است.

چگونه از شماره مجازی برای عضویت در رسانه های اجتماعی استفاده کنم؟ همچنین پیشنهاد میشود از نوشته ” دانلود TextNow برنامه ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام اندروید ” دیدن فرمایید. از مدتها پیش سازندگان گوشیهای اندروید امکان وجود دو سیم کارت را فراهم کردهاند و گوشیهای زیادی با قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت در بازار وجود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید