آموزش ایجد شماره مجازی برای تمام برنامه ها – مجله برقچی

بعد از تایید شدن به مرحله بعد می روید که در اینجا باید کد دلخواه خود را وارد کنید. ، با وارد کردن کد دلخواه روی “Next” کلیک کنید تا مراحل ثبتنام ساخت شماره مجازی شما به پایان برسد. همچنین می توانید به صورت رایگان به هر شماره تلفن ایالات متحده و کانادا تماس برقرار کنید یا متن ارسال کنید. در اپلیکیشنی که پیش از این بخش به شما معرفی کردیم می توانید به راحتی، برای هر کشوری به طور دلخواه شماره مجازی ایجاد کنید. در واقع این برنامه به شما این امکان را میدهد که تمامی امکانات یک خط ثابت در آمریکا یا کانادا را داشته باشید.

شماره مجازی در واقع یک سیم کارت مجازی است. در این قسمت شما باید به نرم افزار بگویید که ربات نیستید ( اینکار صرفا برای جلوگیری از ثبت نام های پیاپی توسط ربات ها است ) برای اینکار روی جعبه ی مربعی کنار “I’m not a robot” ضربه بزنید. در این بخش میخواهیم بهترین ارائه دهندگان شماره مجازی برای واتس اپ را به شما معرفی کنیم. از نظر شما بهترین برنامه برای ساخت این شماره، کدام است؟ البته امکان دریافت و ارسال پیامک با استفاده از آن شماره مجازی وجود دارد.

درست است که این شماره ثابت است ولی از آنجا که با اپلیکیشن ساخته میشود و مبتنی بر اینترنت است، میتوانید همه جا به آن دسترسی داشته باشید. یکی از مهمترین دغدغه صاحبان کسب و کار این است که بتوانند به کمترین هزینه اعتبار کسب و کار خودشان را افزایش دهند. مسلما ایجاد اکانت شخصی در پیامرسان تلگرام، یکی از برجستهترین دلایلی است که کاربران را به خرید شماره مجازی تلگرام ترغیب میکند.

به گزارش سایت هایپرفالو: شماره مجازی یکی از امکاناتی است که با استفاده از آن می توان بدون داشتن سیم کارت، از شماره تلفن همراه یک کشور دیگر، بهره مند شوید. با توجه به شرایطی که در دنیا حاکم شده، شرکت ها و مشاغل به دنبال راهی بودند که بتوانند ارتباطات تجاری خود را مدیریت کنند اما چگونه می توانستند این کار را انجام دهند؟ در ادامه همراه با زوم اپک باشید. در ادامه این مطلب به آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 خواهیم پرداخت. در حال حاضر افراد زیادی هستند که به ساختن شماره مجازی برای کسب و کار و ارتباطات خود نیاز دارند و برنامه های مختلفی وجود دارد که امکان ساختن این شماره را به صورت کاملاً رایگان برای آنها فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید