آموزش ایجد شماره مجازی برای تمام برنامه ها – مجله برقچی

پس از نصب، اپلیکیشن TextNow رو اجرا کنید. بعد از این که ایمیل خودتون رو وارد کردید و توسط نرم افزار تایید هویت شدید، میتونید کمی صبر کنید تا اکانت پیکربندی بشه. در مرحله بعد اگر از شما Area cod خواسته شد کدهایی مانند 988 یا 865 را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

خود برنامه شماره مجازی رایگان را به شما پیشنهاد میکند که میتوانید آنها را انتخاب کنید. به این معنی که گوگل ویس تاریخ انقضاء ندارد اما اگر در این مدت از این سرویس استفادهای نشود، گوگل حساب را حذف میکند. 🙄 خیلی خب ناراحت نشید 😅 یک روش هست که میتونید بخش پیامک برنامه بصورت رایگان برای مدت محدود باز کنید بریم جلوتر بیشتر توضیح میدم وارد بخش Earn Credits بشید!

برای استفاده از اپلیکیشن Textnow ابتدا آن را از گوگلپلی یا اپلاستور دانلود و نصب کنید. در نهایت، تلگرام به دلیل امنیت فوق العاده ای که دارد، شماره هایی که به طور مکرر در دستگاه های متعدد استفاده می شوند را می بندد و دیگر اجازه استفاده از این شماره مجازی را به شما نمی دهد. شما میتوانید برای خرید انواع شماره مجازی کشورهای مختلف، سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت شماره مجازی، نیاز خود را رفع کنید. برای استفاده از برنامه تالک 2 شما باید یک شماره تلفن همراه داشته باشید که بعد از ثبت نام برای شماره مجازی، کد فعال سازی به این شماره ارسال می گردد.

بعد از اینکه اکانت شما تایید شد یک شماره مجازی فلیپین به شما اختصاص داده می گردد. حال در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین ابزارها و روشها را به شما معرفی کنیم. استفاده از این نرم افزار های ساخت شماره مجازی، نه تنها حریم خصوصی کاربر را حفظ نمی کند، بلکه اجازه دسترسی به حساب تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را به هزاران نفر دیگر هم می دهد. این افراد هم می توانند از نرم افزار های مذکور استفاده نموده، کد فعال سازی تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و… را دریافت نمایند و وارد حساب کاربری مرتبط با آن شماره شوند.

دریافت تماس و پیغامک در اغلب این نرم افزار ها رایگان است و بعضی افراد از این قابلیت برای ایجاد حساب کاربری در تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و… استفاده می نمایند. بسازید. برای ساخت شماره مجازی هم می توانید از شماره تلفن همراه خود بهره ببرید و هم اینکه می توانید از ایمیل تان بهره ببرید. توجه داسته باشید بخش دریافت تماس ESIAtalk نیز برای بعضی گوشی ها غیر فعال است؛ با این حال بخش اصلی، یعنی صندوق ورودی (Inbox) آن بدون هیچ مسئله ای آماده کار خواهد بود و می توانید از آن بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید