آموزش ثبت نام حساب تجاری در واتساپ با شماره مجازی آمریکا

اگر کد معرف ندارید گزینه Skip را بزنید تا از این مرحله عبور کنید. 6- در ادامه با انتخاب گزینه Share و ارسال پیام در مسنجر های مورد نظر می توانید کد اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کرده و با ثبت نام آن ها در talk2 پیامک رایگان دریافت کنید. همچنین شرکت هایی مثل تلگرام، واتساپ و … با شناسایی شماره های مجازی آن ها مسدود می کنند. اگر سوالات حقوقی درباره شماره مجازی دارید وارد صفحه درستی شده اید. در صورتی که کد را دریافت نکردید در ابتدا شماره موبایل وارد شده را چک نمایید.

پیش از هر چیز باید بگوییم که ساخت شماره مجازی به دو صورت رایگان و غیر رایگان امکانپذیرست که در ادامه به نحوه ساخت شماره مجازی رایگان هم خواهیم پرداخت. بعد از دریافت شماره اختصاصی خود از طریق آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 که در بالا توضیح داده شد، می توانید از آن در ثبت نام صفحات مختلف خود استفاده نمایید.

دقت لازم را در وارد کردن شماره و کد آن که 24 می باشد، داشته باشید. به همین دلیل آن ها می توانند با خرید شماره مجازی از بهترین سایت خرید شماره مجازی این امکان را به دست آورند که یک شماره اختصاصی از کشور مورد نظر خود را داشته باشند. می باشد که باید قبل از شماره مجازی خود هنگام ثبت نام وارد نمایید.

همچنین برای ساخت چندین اکانت در یک برنامه، نیاز به شماره ای غیر از شماره همراه خود دارید. پیش از این شما در مقاله آموزش ساخت اکانت تلگرام یاد گرفتید چطور یک اکانت بسازید. 2- در گام بعدی آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2، کشور و شماره تماس خود را وارد نمایید و دکمه Continue را لمس کنید. به این ترتیب استفاده از شماره مجازی برای مدت زمان طولانی در شبکه های مجازی توصیه نمی گردد. اگر پس از آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 و استفاده از آن در شبکه های مختلف قصد حذف اکانت خود را داشتید، به مقاله های زیر مراجعه کنید.

ممکن است همانند بسیاری از افراد نخواهید از شماره شخصی خود در مسنجر ها یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. در پایان باید بدانید که اکثر این شماره ها برای مدت زمان کوتاهی رایگان هستند و پس از مدتی نیاز به شارژ دارند. شماره مجازی یکی از پر استفاده ترین خدمات مجازی میباشد که شما میتوانید اکانت های مجازی بسازید ، در آین آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را یاد میگیریم .

دیدگاهتان را بنویسید