آموزش ثبت نام حساب تجاری در واتساپ با شماره مجازی آمریکا

اگر میخواهید امنیت شماره دوم شما تامین شود، باید کمی سر کیسه را شل کنید و مبلغی را ماهانه برای دریافت شماره مجازی متحمل شوید. تا پیش از این به فکر هیچکدام از کاربران نمیرسید که بتوانند با خرید شماره مجازی واتساپ، یک اکانت برای خود بسازند؛ زیرا واتساپ امنیت بسیار بالایی دارد و چنین اتفاقاتی به وفور مشاهده نمیشود. این برنامه نیز با استفاده از اینترنت به صورت رایگان، یک شماره مجازی بدون داشتن سیمکارت در اختیار شما قرار میدهد تا پیام بفرستید یا دریافت کنید. با استفاده از این ابزار میتوان شماره مجازی کسب وکار مورد نظر را به صورت دلخواه سفارشی سازی کرد و حتی با استفاده از این برنامه میتوان نام تجاری کسب وکار را در شناسه خروجی تماس گیرنده نمایش داد.

اما آیا میتوان به همه آنها اعتماد کرد؟ آیا همه آنها کارایی یکسانی دارند؟ پس از آن که شما را با مفهوم ردیابی شماره مجازی آشنا کرده و بیان کردیم که به چه فرآیندی ردیابی شماره می گویند، حال بهتر است تا به این پرسش بسیار مهم پاسخ به این که آیا شماره های مجازی و یا شماره فیک نیز قابلیت ردیابی دارند یا خیر؟ پس توصیه میکنیم تا جایی که ممکن است از شمارههای مجازی رایگان بهصورت موقت استفاده کنید.

کارشناسان خبره و کارآزموده این مجموعه خدمات ارزی گستردهای را در اختیار مشتریان قرار میدهند؛ پس در صورت نیاز به وبسایت آریاپی مراجعه کرده و یا با کارشناسان آن تماس حاصل فرمایید. البته گزینههای متنوعی مانند تماس و پیامک در Talk2 گنجانده شده است. اگر قصد ایجاد حسابی در پیامرسانها یا شبکههای اجتماعی مثل تلگرام ، واتساپ یا غیره را دارید و میخواهید یک شماره خارجی داشته باشید، اپلیکیشن Talk2 یکی از بهترین گزینههای روی میز است. با خرید شماره مجازی واتساپ به راحتی آب خوردن امکان ثبت نام در واتساپ را در اختیار داشته و از این طریق می توانید با دیگران چت و گفت و گو کنید.

به این ترتیب میتوانید تعداد زیادی حساب کاربری در شبکههای اجتماعی و پیامرسانهای مختلف داشته باشید، بدون اینکه حتی 1 ریال برای خرید سیمکارت از جیب مبارکتان خرج کنید. به گزارش تجارتنیوز، استفاده از شمارههای مجازی زمان زیادی است که در بین کاربران ایرانی جا افتاده است، اما اکنون در سایتهای خرید و فروش آگهیهای زیادی با مضمون فروش شماره مجازی دیده میشود. همان طور که قبلا گفته شد، برای داشتن اکانت در واتساپ بیزینس، باید یک شماره تلفن مجزا داشته باشید. با کلیک بر روی شماره مورد نظر در Sellaite SMS تمام پیامهای دریافتی را مشاهده خواهید کرد.

کافیست Talk2 را بر روی دستگاه اندرویدی یا iOS خود نصب کنید و با شماره واقعیتان اقدام به ثبتنام نمایید. برای این کار، به ایمیل خودتان بروید و پیامی که از سوی برنامه تکست فری ارسال شده را باز نمایید.(ممکن است در پوشه هرزنامه باشد) سپس، بر روی دکمه آبی رنگ verify my email بزنید. در صورت نیاز به ربات و یا سایت اختصاصی شماره مجازی کافیست با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید