آموزش ثبت نام حساب تجاری در واتساپ با شماره مجازی آمریکا

بعضی از اپلیکیشنها امکان ثبت نام و عضویت به شمارههای ایرانی نمیدهند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله، شماره مجازی ایران نیز برای استفاده در اپلیکیشنها و موارد دیگر وجود دارد و مورد استفاده قرار میگیرد. نکته مهم اینکه، این برنامه پولی بوده و برای داشتن حساب کاربری باید هزینه پرداخت کرد. با برنامه VirtualPBX میتوانید یکی از بهترین سیستمهای شماره تلفن مجازی را در اختیار داشته باشید و با کمک آن، مکالمات خود را بهصورت real-time کنترل کنید.

با VirtualPBX میتوانید نام و شماره کسب و کار خود را در آیدی کالر به نمایش گذارید تا در خروجی نمایشگر کاربران نیز نمایش داده شود. این امکان برای شما فراهم خواهد شد که فاکسهای ورودی و خروجی را در برنامه مدیریت کرده و آنها را بهصورت آنلاین کنترل کنید.

بدین ترتیب دانستیم که شما میتوانید خیلی ساده و با استفاده از برنامههای رایگان و پولی، به شماره تلفن مجازی دسترسی داشته باشید و حتی مبتدیترین کاربران نیز کار آسانی در این زمینه خواهند داشت. به همین منظور در ادامه این متن میخواهیم از نحوه ساختن شماره مجازی برایتان بگوییم و یک اپ خوب هم برای انجام این کار به شما معرفی کنیم.

همچنین توجه داشته باشید که شما میتوانید از این شماره مجازی با فناریهای مدرن مانند تلفن پاسخگو، ضبط صدا و تلفن گویا استفاده کنید. همچنین ساخت شماره مجازی با معرفی نامبرلند نیز در ادامه خواهد آمد. کافی است که با یکی از برنامههای معرفی شده در این لیست همراه شده و یک به یک آنها را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید