آموزش ثبت نام حساب تجاری در واتساپ با شماره مجازی آمریکا

در مورد ردیابی شماره مجازی یابد گفت که از آنجایی که این شمارهها پشتوانه خاصی ندارند و به راحتی قابل انتقال به افراد مختلف و شرکتها هستند نمیتوان به راحتی پیگیری شماره مجازی را انجام داد. به همین راحتی توانستید شماره دلخواه خودتان را داشته باشید که بهصورت مجازی است و کاربرد زیادی دارد. در پایان، لازم به ذکر است که مطالب گفته شده جنبه آموزشی داشته و مسئولیت هرگونه سوء استفاده از آن به عهده خود خواننده میباشد.

برنامه یا اپلیکیشن Talk2 یکی از محبوبترین برنامههایی است که به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی از آن استفاده میشود. یکی از بهترین و قابل اعتمادترین سایتها در این زمینه، Sellaite SMS است. این یکی از برنامه های ارتباطی دارای رتبه برتر است که در آن کاربران شماره تلفن بی نظیر ایالات متحده خود را دریافت می کنند که می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. کار با این برنامه بسیار آسان است و هیچ پیچیدگیای ندارد. به عنوان مثال گزارشهای زیادی مبنی بر عدم دریافت کد از سوی برخی کاربران به دست آمده، این موضوع در حالی است که برخی افراد دیگر به سادگی از روش مشابه به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی استفاده کردهاند!

برنامه TextNow هم از دیگر اپلیکیشنهایی است که امکان ساخت رایگان شماره تلفن مجازی را فراهم میکند. در صورتیکه مایل به خرید شماره مورد نظر می باشید بر روی دکمه آبی رنگ Continue (شماره 2) کلیک کرده، در غیر اینصورت جهت دریافت پیشنهاد و دیدن دیگر شماره های پیشنهادی بر روی گزینه شماره 3 کلیک می کنیم.

از قابلیت های این برنامه میتوان به استفاده از صندوق صوتی٬ مسدود کردن شمارههای مزاحم، ضبط مکالمات و تماسهای گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر اشاره کرد و انتخابی مناسب برای ساخت شماره مجازی ایران است. آریاپی مرجعی معتبر و مطمئن برای انتخاب و خرید انواع شماره مجازی کشورهای مختلف است.

همچنین چون اغلب شمارههای مجازی به صورت رایگان ارائه میشود نیاز به خرید سیم کارت واقعی و پرداخت هزینه نخواهید داشت. شما نیاز به انتخاب یک نام کاربری و رمز عبور دارید و باید در ذهن خود داشته باشید. این اپلیکیشن که یک برنامه VoIP است، پس از ثبت نام امکان ارسال و دریافت پیامک و تماس تلفنی با شماره مجازی را فراهم میآورد. به عنوان مثال تصور کنید که بتوانید یک شماره مجازی آمریکایی برای خود بسازید که در فضای مجازی کاملا معتبر است و به این صورت دوستان و اقوام شما در ایالات متحده با این شماره تلفن تماس بگیرند و ضمن صحبت کردن با شما نیازمند پرداخت هزینههای گزاف مربوط به مکالمات بینالمللی نباشند. همچنین با ساخت شماره مجازی میتوانید در اپلیکیشنهایی پیام رسان مختلف نظیر تلگرام و غیره ثبت نام کنید و به این صورت از شماره مجازی و خارجی خود استفاده نمایید. اما این امر چگونه امکانپذیر میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید