آموزش ثبت نام حساب تجاری در واتساپ با شماره مجازی آمریکا

با این برنامه میتوانید کنفرانسهای صوتی نیز داشته باشید و تماس خود را به هر دستگاهی که انتخاب کردهاید، منتقل کنید. میتوانید به امکانات هر برنامه نیز نگاهی انداخته و موردی را انتخاب کنید که دقیقا متناسب با کسب و کار یا نیازهای شخصی شما است. اگر بعد از سرچ شماره در گوگل به یک شرکت یا شخص برخوردید، شماره واقعی است. اکنون یک شماره تلفن مجازی در اختیار شما است که میتوانید در واتساپ از آن استفاده کنید.

این برنامه از بالاترین کیفیت که همان HD است، استفاده میکند و میتوانید تماسها را به گوشی همراه یا هر تلفنی در سرتاسر دنیا انتقال دهید. با این برنامه میتوانید شماره تلفنی را منتسب به برند تجاری خود دریافت کنید و آن را سفارشی سازی کنید. گام دوم این است که بعد از نصب باید آی پی فیلترشکن را روی انگلستان (بریتانیا) قرار دهید و وقت آن رسیده که به برنامه وارد شده و در این صفحه Create an account را لمس کنید. با RingCentral میتوانید با حداقل تلاش در نصب برنامه، شماره تلفن مجازی خود را به سرعت داشته باشید.

شماره مجازی در واقع یک شماره بر پایه خط تلفن نیست. شما میتوانید یک شماره مجازی رایگان، محلی یا بین المللی از کشور مورد نظر خود دریافت کنید. ساخت شماره مجازی هم برخلاف گذشته حالا بسیار آسان شده و اگر سری به گوگلپلی یا اپ استور بزنید، تعداد زیادی اپ مختلف و عجیب و غریب پیدا میکنید که میشود با آنها این کار را انجام داد.

اگر به کسبوکارهای مختلف در اینترنت مشغول هستید و در هر شبکه اجتماعی چندین اکانت دارید باید هزینههای بسیار زیادی را تنها برای خرید سیم کارت این اکانتها در این شبکههای اجتماعی بپردازید. جدای از این موضوع، سعی کنید که فقط از گوگلپلی و اپاستور به دانلود این اپها بپردازید و به هیچ وجه به سراغ اپهایی که روی این پلتفرمها حضور ندارند، نروید.

برای دسترسی به پیامک و … روی Lets Get Started کلیک کنید. برای استفاده از شماره مجازی کافی یکی از اپلیکیشن های مخصوص ساخت شماره مجازی را دانلود و سپس از همان اپلیکیشن برای تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید. در این مقاله سعی شد بهترین پلتفرمها را برای ایجاد شماره مجازی به کاربران معرفی شود در صورتی که از وبسایتهای معرفی شده استفاده کردهاید لطفا در بخش نظرات انتقاد و پیشنهادات خودتان را با ما در میان بگذارید. بدین ترتیب دانستیم که شما میتوانید خیلی ساده و با استفاده از برنامههای رایگان و پولی، به شماره تلفن مجازی دسترسی داشته باشید و حتی مبتدیترین کاربران نیز کار آسانی در این زمینه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید