آموزش ساخت شماره مجازی اندونزی + دانلود برنامه Smart Call

3. تماس بگیرید و بدون پرداخت هزینه به هر شماره تلفنی در سراسر جهان پیامک ارسال کنید! TalkU به شما امکان می دهد از طریق شبکه های داده WiFi و 3G / 4G با هر کسی مکالمه تلفنی رایگان و ارزان داشته و بدون استفاده از دقیقه تلفن همراه. در ضمنً اگر فردی شماره شخصی شما را داشته باشد می تواند به وسیله آن شماره به تمامی اکانت های شبکه های مجازی شما نیز دسترسی داشته باشد. حریم خصوصی: همه ما می دانیم که برای استفاده بسیاری از برنامه های پیغام رسان و ثبت نام در آن ها احتیاجمند شماره شخصی شماست.

البته این فرآیندی طبیعی و عادیست، چرا که احراز هویت شما از این طریق اجرا شده و دیگر احتیاجی به وارد کردن نام کاربری، رمز عبور، ایمیل و… نیست. یا اگر این سوالات پاسخگوی نیاز شما نیست می توانید با کلیک بر روی گزینه زیر، سوال در مورد شماره مجازی طرح کنید. استفاده از چند اکانت: وقتی شما برای ارتباط با دیگران به اکانتی به غیر از اکانت خود احتیاج داشته باشید می توانید از شماره مجازی رایگان بهره ببرید.

گاهی دوست دارید که در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید، اما خوب می دانید که شرکت و حضور در یک شبکه اجتماعی، تنها با یک شماره امکان امکان پذیر است. از زمانی که شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در دنیا رواج پیدا کرده اند اهمیت حریم خصوصی بیش از پیش شده است. ممکن است برای ساخت اکانت ویژه ای در شبکه اجتماعی نیازه به شماره مجازی داشته باشید و یا جهت انجام برخی مراودات و ارتباطات بین المللی نیاز به ارائه یک شماره تلفن از کشوری همچون آمریکا یا کانادا باشید. در این ویدیو آموزش ساخت شماره مجازی کشور اندونزی به صورت تصویری در ۴ دقیقه داده شده است.

شماره های مجازی رایگان معمولاً موقت بوده و برای ثبت آن شماره و یا تمدید آن باید هزینه ای پرداخت کنید. معمولاً این برنامه ها شماره هایی رایگان به کاربران ارائه می دهند و برای برقراری تماس هزینه از مشترکین دریافت می نمایند که بسیار کمتر از هزینه های اپراتور های واقعی است. در غیر این صورت، با خطر افزایش هزینه مواجه میشوید. کاربران از این طریق میتوانند چندین پروفایل کاربری و شماره ایجاد کنند.

و در ادامه : نرخ فوق العاده کمهنگامی که دوستان یا خانواده تماس شما را دریافت می کنند شماره تلفن خود را نشان دهید. آنها همیشه در حرکت هستند؛ پس نیاز است که بتوانند از هر مکانی کار کنند. برای دریافت تماس، هر کسی می تواند با شماره مجازی شما تماس بگیرد و مانند یک تماس عادی تلفن شما زنگ می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید