آموزش ساخت شماره مجازی با اسکایپ

چون اغلب شماره های مجازی رایگان در دسترس همه قرار می گیرد و اختصاصی نیستند. را وارد می کنید و شماره مجازی کپی شده را در کادر مربوطه مینویسیم. حال در زبانه SIGN UP با دو کادر رو به رو می شوید که باید در کادر اول آدرس ایمیل خود و در کادر دوم رمز عبور مورد نظر برای ساخت اکانت کاربری را وارد کنید. حال کافیست از یکی از آنها برای ساخت اکانت تلگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگری که دوست دارید، استفاده کنید.

همان طور که قبلا گفته شد برای برقرار کردن تماس از طریق شماره مجازی باید ۰٫۱ دلار پرداخت نمایید. با خرید شماره مجازی واتساپ می توانید بدون سیم کارت، اقدام به ثبت نام در واتساپ و فعالیت در این شبکه اجتماعی نمایید. بسیاری از کاربران عزیز و محترم با گشت و گذار در میان سایت های ایرانی به دنبال مرکزی هستند که در آن صدها شماره مجازی برای ثبت نام در واتساپ قرار گرفته باشد. همانطور که با هم در این مقاله دیدیم ایجاد یک شماره مجازی کار بسیار سادهای است. این برنامه استراتژی بسیار خوبی دارد که در پشت آن پنهان است.

شماره مجازی کشور انگلیس نیز همانند آمریکا، اعتبار و کیفیت بالایی دارد. این برنامه نیز آمار خوبی از خودش بهجا گذاشته و حتی نسبت به دو نمونه قبلی کمی هم متفاوتتر عمل میکند. در خط بعدی نیز باید سن و جنسیت خود را وارد کنید. و بالاخره در خط های بعدی باید نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را به نرم افزار بدهید.

همان طور که می دانید خرید شماره مجازی راحت ترین و امن ترین راه برای فعالسازی اکانت های مختلف شبکه های اجتماعی، پیامرسان ها و همچنین سایت هایی است که برای ثبت نام نیاز به تایید شماره تلفن دارند. برای ساخت و ایجاد شماره مجازی راه های مختلفی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید