آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای همه برنامه ها

برای استفاده، پس از نصب همچون برنامه قبلی میبایست ابتدا شماره واقعی خودتان را وارد کنید تا حساب کاربری شما ایجاد شود. در همین راستا باید گفت که اولین مرحله برای ساخت شماره مجازی در وب سایت مکس نامبر انتخاب اپلیکیشن و برنامه ای است که قصد دارید تا با خرید شماره مجازی در آن ثبت نام کنید. در این مقاله تعدادی از اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی رایگان را به شما معرفی کنیم.

با شماره مجازی تماس های دریافتی را به هر تلفن همراه یا تلفن ثابت انتخابی در سراسر جهان هدایت کنید. برای استفاده از این خدمات این برنامه هم کافیست آن را نصب کنید و بعد از ثبت شماره همراه خود پیامک کد فعالسازی را دریافت کنید وبعد از تکمیل اطلاعات شماره مجازی رایگان خود را دریافت کنید. برای استفاه از خدمات این برنامه کافیست ان را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و با تکمیل فرایند ثبت نام که شامل ثبت شماره همراه و دریافت کد فعالسازی می باشد شماره مجازی رایگان کشور اندونزی را دریافت کنید.

در صورتی که تمایل دارید از این برنامه ارزشمند استفاده کنید، کافی آن را روی گوشی هوشمند خود نصب و راهاندازی کنید. برای استفاده از این برنامه کافیست آن را روی گوشی یا تبلت نصب کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد فعالسازی را دریافت کنید و به صورت رایگان شماره مجازی دریافت کنید. در ابتدا میتوانید با یک جستجوی ساده در گوگل این برنامه را روی گوشی اندروید یا آیفون خودتان دانلود و نصب کنید.

برای استفاده از این برنامه تنها کافیست آن را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد تایید را دریافت کرده و با ثبت یک رمز عبور با خیال راحت و به صورت کاملا رایگان شماره مجازی بسازید. استفاده از این برنامه مانند تمامی برنامه های دیگر تنها با تایید آدرس ایمیل است. استفاده از این سرویس کاملا رایگان است و به شما اجازه می دهد، تا در ایران بنشینید و یک شماره خارجی انگلستانی از آن خود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید