آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای همه برنامه ها

شماره تلفن مجازی یک شماره تلفن محلی معمولی است که توسط شرکت تلفن به هیچ تلفن فیزیکی یا سیم کارتی متصل نیست. نوع دیگر، شماره مجازی اجارهای است که کیفیت سیم کارت واقعی را دارد. آیا با روش ساختن شمارههای مجازی رایگان آشنا هستید؟ در گذشته که دید و بازدیدها رواج داشت و حالا هم در این عصر تکنولوژیک، پیامرسانها تبدیل به روش خوبی برای احوالپرسی و دیگر کارها شدهاند.

با این روش، ساختن شماره ی مجازی انگلیس بسیار آسان می باشد و شما حتی روزی یک شماره هم می توانید داشته باشید. با وجود شمارهتلفن مجازی دیگر موقعیت مکانی مطرح نیست و شما از هر کشوری میتوانید با کشور دیگری که مدنظرتان است تماس بگیرید. همچنین با توجه به این که احتمال هک حساب وجود دارد شماره های مجازی رایگان به طور دائم قابل استفاده نبوده و به سرعت نیاز به جایگزینی پیدا میکنند.

شمارههای مجازی برای حل این مشکل به بازار آمدهاند. برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد. شاید از خودتان بپرسید که آیا امکان خرید شماره مجازی برای استفاده در تمامی شبکههای اجتماعی وجود دارد؟

برنامه های زیادی برای گرفتن شماره مجازی وجود داشت اما بعد از مدتی همه شرکت های ارائه دهنده این سرویس ها نسخه رایگان را غیر فعال میکنند. در سایت های ایرانی حدود ۶ سایت وجود دارد که میتوان از آن ها شماره مجازی کشور اندونزی را خرید. اما در شماره مجازی های خریداری شده از سرویس ما، شما اولین نفری خواهید بود که اقدام به ساخت اکانت تلگرام و واتس آپ برای خود میکنید. شماره هایی که در این دو سرویس ارائه میشود با خرید کردن این شماره ها میتوانید اولین نفری باشید که میتوانید از شماره خریداری شده اقدام به گرفتن کد کنید.

5. حالا شماره ساخته شده را در تلگرام قرار داده و منتظر آمدن کد شوید. با استفاده از شماره های مجازی دیگر نیازی به منتظر ماندن یا پر کردن فرمهای طویل و طولانی نیست! ما با تخصص چندین و چند ساله خود آماده ایم تا شما عزیزان را با تجربه بهترین کیفیت خدمات دهی در زمینه خرید شماره مجازی واتساپ روبرو کنیم. در چنین موارد اغلب کاربر همه مشکلات را از جانب پنل می داند و حتی در برخی موارد از سر نارضایتی اعلام میکند که پنل با فروش یک شماره به چندین نفر کلاه برداری میکند! خوشحال خواهیم شد که دیدگاههای خود را با ما و دیگر کاربران تیک تاک تِک به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید