آموزش ساخت شماره مجازی رایگان برای همه برنامه ها

در این مرحله، فقط کافیست که ابتدا منطقه خود را (مثلا کالیفرنیا) انتخاب کنید و سپس از طریق فیلد بعدی یک پیششماره (مانند ۴۰۸) هم برای شماره مجازی خود در نظر بگیرید. با داشتن یک شماره مجازی نیاز به سیم کارت فیزیکی نخواهید داشت و از طریق اینترنت می توانید از شماره خود استفاده کنید.

بعد دریافت این شماره می توانید به ارسال و دریافت پیامک، تماس صوتی، چت گروهی، ارسال تصاویر، ویدئو و سایر فایل های مورد نظر خود بپردازید. یکی از راهها برای داشتن چندین اکانت در تلگرام، واتساپ و سایر شبکههای اجتماعی مختلف این است که شما چندین سیم کارت مختلف تهیه کنید.

و برای ساخت اکانتهای مختلف در یک شبکه اجتماعی به جای خرید سیم کارتهای مختلف و پرداخت هزینه از شماره مجازی استفاده میکنند. همانطور که میدانید هنگام ثبتنام در اپلیکیشنهای پیامرسان و شبکههای اجتماعی موبایل مثل WhatsApp و Telegram، باید از شماره تلفن خود به عنوان شناسه برای ثبتنام و ورود استفاده کنید.

شمارهای رایگان برای ایجاد حساب در شبکههای اجتماعی میخواهید؟ برای حفظ امنیت حساب کاربری واتساپ خود، حتما لازم است تا پس از اولین ورود و تعیین نام و عکس پروفایل ،اقدامات لازم را برای محافظت از اکانت تان انجام دهید. این به این دلیل است که آنها توسط همان شرکتی به نام “Cicklow” ایجاد شده اند.

۲. برای ساخت اکانت گزینه Sign up را انتخاب کنید و نام کاربری و رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید. برای استفاده از این برنامه هم باید پس از نصب ایمیل خودتان را وارد کنید و پس از آن یک رمز عبور برای خودتان تعیین نمایید. 2 یکی از برنامه های ساخت شماره مجازی است که با استفاده از آن می توانید شماره ای از کشور فیلیپین دریافت کنید. شما می توانید این اپلیکیشن را برای سیستم عامل آندروید از لینک TextPlus Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک TextPlus App Store دانلود نمایید. شماره مجازی همانند یک سیم کارت برای شما عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید