آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

ممنون که ما را از سایت ارزی پی دنبال کردید. اما برای اطمینان بیشتر ما چند سرویس را تست کرده ایم که این مشکل را به راحتی حل می کند. تجربیات و دیدگاه های خود را در این موضوع با ما درمیان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید. اما دو موضوع مهم را در نظر داشته باشید.

برای برقراری تماس های خروجی باید ابتدا با شمارهی تلفن مجازی خود تماس گرفته و سپس با خط مورد نظر را تماس بگیرید. در واقع، شماره تلفن مجازی، شماره هایی هستند که متعلق به یک مکان خاص نمی باشند و می توان از آنها برای برقراری تماس با دیگر تلفن های موجود استفاده نمود.

به کمک این برنامه میتوانید در هر جای جهان که هستید یک شماره ثابت از آمریکا یا کانادا داشته باشید، با استفاده از این اپلیکیشن پیامک بدهید یا با مشتریان خودتان در سراسر دنیا تماس برقرار کنید. بعد از نصب و اجرا اولین کاری که باید کنید، این است که نرم افزار را باز کنید و یک اکانت در آن بسازید.

هنگامی که اپلیکیشن مورد نظر را دانلود و نصب کردید، به راحتی می توانید آن را اجرا کرده، و بعد، با ثبت نام اولیه، و وارد کردن شماره موبایل، تایید هویت شوید. شما میتوانید به راحتی این برنامه را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید. را وارد می کنید و شماره مجازی کپی شده را در کادر مربوطه مینویسیم. البته نکته مهم این است که با این برنامه می توانید به صورت رایگان به هدف خود برسید اما نسخه پولی TextNow امکانات بهتری دارد. معمولا سرویس هایی که ارائه دهنده شماره مجازی هستند، به شما کمک می کنند تا با برنامه ساختن شماره مجازی، به راحتی به هدف خود برسید.

بارها برایم رخ داده که وقتی می خواهم جهت همکاری، با شرکت های خارجی وارد مذاکره شوم، متاسافانه به دلیل ایرانی بودن، همکاری ها متوقف و تعلیق می شوند. برای ثبت نام در سرویس های وب یا برنامه ها می توانید از شماره دوم استفاده کنید. در این عکس، بخش های مختلفی مشاهده می کنید که می توانید با باز کردن هر کشو، نسبت به موارد دلخواه خود انتخاب نهایی را داشته باشید. هنگام انتخاب کشورها می توانید میزان مبلغ مورد نظر را مشاهده کنید و پرداخت ها را همان موقع انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید