آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

بعد از گذشت مدت زمانی توانست با افزایش دادن امنیت خود و اعمال بررسی بر تراکنشهای انجام شده، همچنین پیروی کردن از قوانین وضع شده توسط ایالات متحده آمریکا، به رسیمت شناخته شود. چندین وب سایت برای این کار وجود دارند که در آنها میتوان شماره تلفنهای ایالات متحده را برای استفاده هاي متنوع و گوناگون تهیه کرد.

اینترنت به ما این فضا را داده است تا در کارهای مختلف کشورهای متنوع جهان شغلی پیدا و کار کنیم، یا به افراد ساکن کشورهای خارجی خدمات خود را ارائه دهیم. کارشناسان خبره و کارآزموده این مجموعه خدمات ارزی گستردهای را در اختیار مشتریان قرار میدهند؛ پس در صورت نیاز به وبسایت آریاپی مراجعه کرده و یا با کارشناسان آن تماس حاصل فرمایید.

این سایت با کد 14 کشور مختلف، شمارههای مجازی را در اختیارتان خواهد گذاشت. بعد از این مرحله میتوانید یک شماره مجازی با کد آمریکا داشته باشید. وبسایت ConXhub یک ارائه دهنده شماره تلفن مجازی است که شماره تلفن ثابت واقعی بیش از 10000 شهر در 62 کشور و شماره تلفنهای همراه بیش از 24 کشور را ارائه میدهد. و بدون این که هرگز شماره تلفن خصوصی خود را فاش کنید تماس بگیرید. همچنین با نصب این برنامه دیگر نیازی به خرید شماره مجازی google voice ندارید، زیرا به کمک برنامه textnow می توانید از قابلیت تماس گوگل هم استفاده کنید.

از راه و با استفاده از این فرصتها، میتوانیم درآمد دلاری پایدار و مطمئنی نیز کسب کنیم. حتی میتوانید سیمکارت استونی را نیز تهییه نمایید و سیم کارت به صورت فیزیکی برای شما ارسال میشود. اما همین سایت مطمئن نیز ممکن است گاهی شماره لازم را در دسترس خود نداشته باشد. با داشتن این شماره تلفن خواهید توانست یک حساب مستقل و امن در آن کشور باز کرده و از حساب پی پال بهره مند شوید. بنابراین این لیست بهترین برنامه های اندرویدی است که برای تأیید شماره تلفن با استفاده از تکنیک های مجازی منظور شده است.

دیدگاهتان را بنویسید