آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

شما نیاز به انتخاب یک نام کاربری و رمز عبور دارید و باید در ذهن خود داشته باشید. پس از انتخاب و تایید نام کاربری و رمز عبور نیاز است که اعلام کنید با قوانین Nextplus موافق هستید و تیک آخر را فشار دهید و در نهایت وارد Sign up شوید.

نیاز است که در ابتدا برنامه را دانلود و نصب کنید و پس از نصب شماره اصلی خود را وارد نمایید تا پروسه ایجاد حساب کاربری شکل بگیرد. در صورتی که قصد ثبت نام مجدد در این سایتها و یا اپلیکیشنها را داشته باشید، نیاز به یک شماره جدید خواهید داشت. برای ساخت شماره مجازی نیاز به چه حجم اینترنتی دارم؟

اگر به هر دلیلی مایل به استفاده از شماره خود نبوده و به دنبال یک شماره دیگر هستید، میتوانید از شماره مجازی داخلی استفاده کنید. اگر چنین برنامه های دیگری را می شناسید ، در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید. در این برنامه میتوانید کد شمارهای که در اختیارتان قرار میگیرد را به دلخواه خودتان تعیین کنید. این اپلیکیشن هم یکی دیگر از برنامههای خوبی است که برای ساخت شماره مجازی به بازار عرضه شده است. کاربرد اصلی شماره مجازی همین است که بتوانید چندین اکانت با هم داشته باشید و فعالیت خود را پیش ببرید.

با نصب کردن این برنامه ساخت شماره مجازی روی گوشی خودتان میتوانید به راحتی یک شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید و از طریق این شماره، تماس برقرار کنید یا پیامک ارسال و درافت نمایید. ارسال کد تأیید، به صورت اس ام اس نیست و بایستی چند دقیقه صبر کنید تا از طریق تماس ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید