آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

این برنامه هم مانند برنامه های قبلی نیاز به هیچگونه سیم کارتی ندارد و با استفاده از AT&T و Verison هر پیششمارهای که دوست دارید، انتخاب کنید. شماره مجازی به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن سیم کارت بتوانید از شماره تلفن همراه یک کشور دیگر استفاده نمایید. دیگر نیاز نیست که چندین سیم کارت جداگانه تهیه کنید و با ساخت شماره مجازی می توانید به هدف خود دسترسی داشته باشید. روش دوم: در این قسمت از ردیابی شماره مجازی واتساپ، به بررسی یکی دیگر از روشهای شناسایی شماره فیک میپردازیم.

در این قسمت از ردیابی شماره مجازی تلگرام، به بررسی phone validator میپردازیم. در بخش بعدی نیز به توضیح ساخت این نوع شمارهها میپردازیم و برنامهها و اپلیکیشنهایی که برای ساخت این نوع از شماره وجود دارند را به شما معرفی میکنیم. یکی از بهترین مزایای شماره مجازی محسوب میشود چرا که کاملا رایگان است و ساخت و استفاده از آن به راحتی آب خوردن صورت میگیرد.

خب دوستان تا به اینجا درباره کاربرد شماره مجازی هم صحبت کردیم البته مزایا آن بیشتر از آنچه هست که ما گفتیم. ما در اینجا میخواهیم روش هایی را که به راحتی میتوانید اقدام به ساخت شماره مجازی کنید، نام ببریم. مزیت مهمی که ساخت شماره مجازی برای شما به همراه دارد، راهاندازی آسان و سریع است. پس شما میتوانید با ساخت یک شماره مجازی و معرفی آن به مشتریان به عنوان یک کسب و کار بین المللی راه اعتماد سازی برای مشتریان خود را راحت تر کنید. در اینجا فقط به نکات مهم آن اشاره کردیم.

تحقیقات نشان میدهند تعداد افرادی که به استفاده از شمارههای فیک روی میآورند، روزبهروز در حال افزایش است. امید است که فرهنگ استفاده از شماره مجازی به خوبی اجرا شود. یکی از مباحث و سوالاتی که امروزه از سوی مخاطبان مطرح میشود این است که شماره مجازی تلگرام چیست؟ است که همانند پیش شماره کشور آمریکا، سادگی و جذابیت قابل تحسینی دارد. شاید از خودتان بپرسید که آیا امکان خرید شماره مجازی برای استفاده در تمامی شبکههای اجتماعی وجود دارد؟

شاید این فرآیند سخت و دشوار به نظر برسد اما بسیار سریع اتفاق میافتد. اما چطور این کار انجام دهید؟ به دلیل اینکه بر پایه اینترنت کار می کنند، محدودیت زمان و مکان را کاهش میدهند. به طور قطع فردی که در فرانسه زندگی میکند، به یک شماره ثابت فرانسوی اعتماد بیشتری خواهد داشت و امکان اینکه از محصولات یا خدمات شما استفاده کند نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در ابتدا نیاز به نصب برنامه دارید و برای اینکه می توانید به سراغ گوگل پلی یا اپ استور بروید و برنامه Nextplus را دانلود کنید و عملیات نصب را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید