آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

همچنین این برنامه امکان دریافت و ارسال پیامک را هم برای شما فراهم میکند. داشته باشید. از طرفی این برنامه میتواند نقش یک پیامرسان را هم برای شما ایفا کند. برای این کار میتوانید یک شماره مجازی بسازید و از آن در جهت منافع خودتان استفاده ببرید. این امکان را به کاربران می دهد تا هر شماره آمریکایی را که شماره تلفن مجازی است را ایجاد نماید و سپس به آنها اجازه می دهد تا از طریق آن شماره تماس رایگان و مکالمه متنی برقرار کنند. این سایت هر 2 هفته یک بار شماره ها را تغییر می دهند. 5. این برنامه اعتبار زیادی به کسب و کار شما میدهد؛ زیرا فرضاً در ایران هستید ولی با یک شماره از آمریکا یا کانادا با سایر نقاط جهان تماس برقرار میکنید.

به کمک این برنامه میتوانید دقیقاً مانند یک شماره تلفن واقعی و ثابت عمل کنید. برای استفاده از مزایا و امکانات این برنامه، کافی است وارد آن شوید و پس از ورود، شماره خودتان را وارد کنید تا کد تأیید برای شماره شما ارسال شود (دقیقاً مانند واتساپ). در این مقاله ابتدا دلیل ساخت شماره مجازی را به شما بیان میکنیم و پس از آن به مزایای آن میپردازیم.

سایت ( کلیک کنید ) شماره تلفن های جدیدی از 2 کشور را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. پس از خرید ، کاربران می توانند شماره تماس را با دوستان ، خانواده و سایر مخاطبین برای برقراری و دریافت تماس به اشتراک بگذارند. جدا از تماس ، Talkatone را می توان برای تبادل پیام های متنی نیز استفاده کرد. 1. به صورت کاملاً رایگان پیامک دهید و با شماره مقصد خود تماس بگیرید.

برخی از مشتریان در صورتی با شماره همراه با آنها تماس بگیرید تمایلی به اعتماد کردن به شما ندارند و به صورت ناخودآگاه شمارهای را معتبر میدانند که دارای پیششماره تلفن ثابت باشد. مزیت مهمی که ساخت شماره مجازی برای شما به همراه دارد، راه اندازی آسان و سریع است. در اینجا، ساخت شماره مجازی برای سیگنال را از طریق برنامه Text free توضیح میدهیم. اکنون، به برنامه Text free بروید و منتظر تماس بمانید.

۲ndLine در اصل در ایالات متحده و کانادا رایگان است ، اما برای تماس های بین المللی ، شما باید بسته پرداختی را خریداری کنید. این برنامه از اینترنت شما برای برقراری تماس استفاده میکند. برای ثبت نام در سرویس های وب یا برنامه ها می توانید از شماره دوم استفاده کنید. اما دو موضوع مهم را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید