آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

در این آموزش ما میخواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه می توان برای خود یک شماره ی مجازی بسازید تا بتوانید از آن در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. که شماره مجازی کشور فیلیپین را در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آن اکانت تلگرام بسازید.کار با این نرم افزار بسیار ساده است.

شماره های مجازی ، شماره های هستند که در بستر اینترنت قرار دارند و به عنوان یک شناسه هستند که برای استفاده از آن ها برای ارسال پیام و زنگ زدن استفاده می شود. در ادامه به شما می گوییم که به طور کلی استفاده از شماره مجازی چه مزیتی دارد. پس درنتیجه برای استفاده از خدمات شمارههای مجازی به اتصال اینترنت نیاز داریم. آنها همیشه در حرکت هستند؛ پس نیاز است که بتوانند از هر مکانی کار کنند. پس از موفقیتآمیز بودن مراحل فوق، امکان دریافت شماره مجازی فراهم میشود. حالا بعد از پر کردن فیلد ها روی “Create” کلیک کنید.

حال روی Continue کلیک کنید. به هر حال اگر شما دارای یک شماره مجازی باشید، می توانید به سادگی و بدون داشتن سیم کارت، از یک شماره تلفن همراه مربوط به یک کشور دیگر استفاده نمایید. ولی اگر بخواهید شماره مجازی سایر کشورهای دیگر را ایجاد نمایید باید هزینه ای را پرداخت کنید. علاوه بر این ، تماس های دریافتی به شماره مجازی شما نیز بدون هزینه است.

شماره مجازی کشور انگلیس نیز همانند آمریکا، اعتبار و کیفیت بالایی دارد. با این حال ، اگر می خواهید با شماره تلفن های خارج از ایالات متحده تماس برقرار کنید ، بسته به کشوری که با آن تماس می گیرید ، هزینه تماس ویژه نیز اعمال می شود. بعداز ساخت شماره مجازی رایگان ، اینکه تمامی مراحل بالا را پشت سر گذاشتید مشاهده خواهید کرد که شما یک پنل کاربری دارید که توسط آن می توانید پیام ارسال کنید و یا زنگ بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید