آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

در این مطلب به این سوال بسیار مهم پاسخ دادیم که آیا شماره های مجازی قابل ردیابی هستند یا خیر؟ یکی از ساده ترین روش هایی که برای ردیابی شماره مجازی وجود دارد، بررسی و ردیابی فرد از طریق آی پی است. گفتیم که از لزومات ثبتنام در سرویس گوگل ویس، داشتن حساب کاربری گوگل است.

کاربران می توانند از میان ۲۶ کشور / منطقه مختلف برای خرید شماره اسکایپ انتخاب کنند. توجه داشته باشید که این برنامه شماره های کشور فیلیپین را ارائه می کند. با این برنامه می توانید شماره مجازی کشور آمریکا را بسازید که کارتان را برای ساخت آدرس فیک هم راحت تر می کند.

ساخت شماره مجازی واتساپ همانند شماره مجازی تلگرام میباشد که شما میتوانید بسازید. در ادامه میتوانید با قابلیتها و ویژگیهای بیشتر این برنامه آشنا شوید. این اپلیکیشن شماره تلفن های کانادا و آمریکا را به شما ارائه می دهد و با استفاده از آن امکان ارسال و دریافت پیامک را خواهید داشت. برای استفاده از شماره مجازی کافی یکی از اپلیکیشن های مخصوص ساخت شماره مجازی را دانلود و سپس از همان اپلیکیشن برای تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید.

یکی از برنامه های خوب برای ساخت شماره مجازی تلگرام، Nextplus است. یکی از مباحث و سؤالاتی که امروزه از سوی مخاطبان مطرح میشود این است که شماره مجازی تلگرام چیست؟ همچنین پیشنهاد میشود از نوشته ” دانلود TextNow برنامه ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام اندروید ” دیدن فرمایید. در این نوشته تصمیم داریم به معرفی و دانلود 2ndLine که یک اپلیکیشن رایگان برای دریافت شماره مجازی ایالت متحده و کانادا و ساخت اکانت تلگرام و واتساپ کاربرد دارد بپردازیم. در حال حاضر این اپلیکیشن بهترین گزینه موجود برای ساخت شماره مجازی است و می توانید آن را از گوگل پلی یا سایت های ایرانی دانلود کنید.

بهترین راهکاری که وجود دارد استفاده از یک شماره مجازی است. میتوانید به عنوان یک شماره صحیح در هر برنامه، سایت و خدمات اینترنتیای و غیر اینترنتی استفاده کنید. برای استفاده از شماره مجازی نیازی به داشتن سیم کارت فیزیکی ندارید و با نصب یک اپلیکیشن میتوانید یک شماره مجازی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید