آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

برنامه Primo از بهترین گزینهها برای ساخت شماره مجازی واتس اپ است. تعداد زیادی وبسایت و اپلیکیشن ساخت شماره مجازی وجود دارد. به عنوان مثال در هنگام ثبتنام در یک وبسایت نمیتوانید از شماره تلفن ایران استفاده کنید. حتماً در انتخاب شماره تلفن حواستان باشد که شماره مورد نظر با واتس اپ کار میکند یا نه. فقط باید هزینه مورد نیاز را برای ساختن شماره مجازی بپردازید.

شماره مجازی – ۲ndLine عنوان اپلیکیشنی برای ساخت شماره مجازی رایگان با شماره های کشور آمریکا و کانادا می باشد که برای موارد مختلفی به شدت قابل استفاده می باشد. میتوانید یک شماره مجازی برای خودتان بسازید و سپس از کلیه خدمات این برنامه استفاده کنید. برنامه WhatsApp را اجرا کنید و توسط اپلیکیشن Primo شماره مجازی بسازید.

شما اولین بار است که Primo را اجرا کردهاید. اپلیکیشن Hushed را بر روی گوشی هوشمند نصب و اجرا کنید. سپس هر شمارهای که در برنامه Hushed پیدا کردید، در واتس اپ وارد کنید. اپلیکیشن Hushed یکی از محبوبترین برنامهها برای دریافت شماره مجازی است. به عنوان مثال، اگر کسی در شرکت حضور ندارد و نیاز به دسترسی از طریق تلفن دارد اما نمیخواهد شماره تلفن همراه خود را بدهد، میتوانید یک شماره مجازی به گوشی موبایل او اختصاص دهید.

شماره مجازی از طریق اینترنت به دست میآید. در واقع نحوه عملکرد اکثر اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی به این صورت است که تعدادی شماره مجازی را خریداری کرده و سپس آنها را به صورت موقت در اختیار کاربران خود قرار میدهند. اسکایپ نامبر در واقع یک برنامه نیست ، بلکه افزونه ای در سرویس Skype است.

دیدگاهتان را بنویسید