آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

در این ویدیو آموزش ساخت شماره مجازی کشور اندونزی به صورت تصویری در ۴ دقیقه داده شده است. بنابراین بعد از نگاه کردن به این ویدیو و انجام دادن مراحل معرفی شده میتوانید صاحب شماره این کشور شوید. در اینجا چند برنامه معروف و امن شماره مجازی و به شما معرفی میکنیم که میتوانید برای خودتان یک شماره مجازی بسازید، برنامه textnow , smartcall شماره مجازی رایگان میدهند. در گذشته و در مطلب ” 5 روش ساخت شماره مجازی رایگان ” به معرفی برنامههای ساخت شماره مجازی پرداختیم.

این برنامه که رایگان هم نیست شماره های کشور انگلستان آلمان هلند و … را ارائه میدهد که با آموزشی که در لینک زیر قرار دادیم میتوانید یک اکانت انگلیس برای خودتون بسازید. گام دوم این است که بعد از نصب باید آی پی فیلترشکن را روی انگلستان (بریتانیا) قرار دهید و وقت آن رسیده که به برنامه وارد شده و در این صفحه Create an account را لمس کنید.

حالا بعد از اینکه شماره مجازی این کشور ساخته شد میتوانید اقدام به گرفتن کد برای واتس آپ و تلگرام بکنید. واتساپ تجاری همانند واتس اپ معمولی، به صورت آنلاین از صفحه وب مربوط به Whatsapp قابل دسترسی است. ما قصد داریم نحوه گرفتن شماره اندونزی با برنامه SmartCall را به صورت ویدیوئی آموزش دهیم.

لتونی کشوری در اروپا است که شاید نامش را شنیده باشید. شاید بتوان گفت بهترین اپلیکیشن ساخت شماره مجازی محسوب میشود. ولی الان به دلیل ساخت زیاد شماره مجازی توسط افراد و محدودیت ها شرکت امکان ساخت شماره مجازی اندونزی کمی سخت تر شده است. با این حال هنوز هم با کمی وقت گداشتن میشه برای خود شماره مجازی بدون ریپورت این کشور را ساخت.

کشورهای کانادا و آمریکا بسازید که امنیت کمی دارند. مشتریان بیشتر تمایل دارند شمارههایی با کد آشنا را پاسخ دهند. هر تماس را با هر یک از شماره های خود ضبط کنید تا عملکرد شما به صورت تیمی بهتر کنترل شود. البته شماره مجازی تنها برای صاحبان کسب و کار مناسب نیست و هر شخصی میتواند به گونهای از آن استفاده کند. با استفاده از این وبسایت شما میتوانید یک شماره تلفن رایگان، محلی یا بین المللی از کشور مورد نظر خود دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید