آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

شماره ای که شما با ثبت نام در پیشخوان ها، از اپراتورهای مختلف دریافت می کنید در واقع یک شماره واقعی است که با اسم و رسم و سند متعلق به شما است. این شماره به شما این امکان را میدهد که در ایران زندگی کنید ولی یک شماره کانادایی داشته باشید.

این برنامه سه طرح خدمات مختلف را ارائه میدهد که از ۲۶ دلار در ماه شروع میشود و به شما این امکان را میدهد تا یکی از بهترین برنامهها را برای تجارت خود انتخاب کنید. نامبرلند به عنوان حرفهایترین و ارزانترین پنل شماره مجازی شناخته میشود که شماره عادی، شماره اجارهای و شماره دائمی را در اختیار کاربران قرار میدهد. نامبرلند امکانات ویژهای برای کاربران خود در نظر گرفته که از آنها میتوان به قیمت ارزان، تحویل فوری و امنیت بالا اشاره کرد.

در طول مراحل ثبت نام شما باید نام ایمیل و شماره تماس اصلی خود را مشخص کنید و سپس شماره مجازی شما ساخته میشود. امیدوار هستیم که اگر از این برنامه استفاده میکنید در مراحل دریافت کد فعال سازی و ساخت رایگان شماره تلفن مجازی موفق باشید. در حال حاضر برنامه TextPlus یکی از پرمخاطبترین اپلیکیشنهایی محسوب میشود که کاربران زیادی از آن به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی استفاده میکنند.

به کمک این برنامه میتوانید دقیقاً مانند یک شماره تلفن واقعی و ثابت عمل کنید. شرکت ها با این نوع شماره مجازی میتوانند بدون پرداخت هزینه برای خط ثابت خارجی، شماره تلفنی در جای دیگر داشته باشند. کل هزینه تماس و ارسال پیام از طریق این برنامه از تبلیغاتی که در داخل برنامه نمایش داده می شود ، درمی آید! این به این دلیل است که آنها توسط همان شرکتی به نام “Cicklow” ایجاد شده اند.

همچنین توجه داشته باشید که قابلیت تمدید این شمارهها وجود دارد و میتوان شمارههای اجارهای را از اپراتورهای مخابراتی روسیه، قزاقستان، اوکراین، لتونی، استونی، انگلستان، یونان و… دریافت کرد. اپلیکیشنهایی که در زمینه ساخت شماره مجازی فعالیت میکنند، یک سری از شمارهها را به صورت رایگان و یک سری از شمارههای دیگر را به صورت پولی به مخاطب عرضه میکنند. اشتراکهای خاصی در برنامه TextNow ارائه شدهاند که کاربر در صورت تمایل میتواند نسبت به خرید آنها اقدام کند. در نظر داشته باشید که روش های نامبرده شده ثبات بسیار بالایی ندارند و گاها ممکن است در حین استفاده از آنها با مشکلاتی مواجه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید