آموزش ساخت شماره مجازی رایگان تلگرام + واتساپ ❌ برتر آموز

امکان ایجاد پیام خوشامدگویی یا همان آهنگ پیشواز اختصاصی را برای کاربران فراهم می آورد. شماره مجازی یکی از پر استفاده ترین خدمات مجازی میباشد که شما میتوانید اکانت های مجازی بسازید ، در آین آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را یاد میگیریم . برای این کار میتوانید یک شماره مجازی بسازید و از آن در جهت منافع خودتان استفاده ببرید.

شماره مجازی شما در این برنامه مثل یک شماره واقعی است و با استفاده از آن میتوانید در پیامرسانها و سایر پلتفرمهای رسانه اجتماعی ثبت نام کنید. خبرنگاران| شماره یا سیم کارت مجازی همانند سیم کارت و شماره واقعی شما عمل نموده و به عنوان اطلاعات شخصی شما برای دریافت و ارسال تماس یا پیغامک استفاده می گردد.

اتلاف پول و وقت خود را با استفاده از کارت های تماس برای تماس های بین المللی متوقف کنید! برای مثال شما داری کسب و کاری هستید و احتیاج دارید برای پشتیبانی به وسیله شبکه های مجازی، شماره خود را به دیگران دهید و به دلیل شخصی بود شماره خود تمایل به استفاده از شماره مجازی خواهید داشت.

البته شایان ذکر است که برخی محدودیتهای دیگر در افتتاح حساب بانکی پی پال وجود دارد که باید فکری برای دور زدن آنها داشته باشید. استفاده از چند اکانت: وقتی شما برای ارتباط با دیگران به اکانتی به غیر از اکانت خود احتیاج داشته باشید می توانید از شماره مجازی رایگان بهره ببرید.

این امکان برای شما فراهم خواهد شد که فاکسهای ورودی و خروجی را در برنامه مدیریت کرده و آنها را بهصورت آنلاین کنترل کنید. برای مثال با ذخیره کردن شماره دوست خود قادر خواهید بود اکانت تلگرام، تانگو، وایبر، وی چت، فیسبوک، اینستاگرام و… آن فرد را در صورت عضویت مشاهده نمایید. همچنین، چون اغلب شماره های مجازی به صورت رایگان ارائه می گردد احتیاج به خرید سیم کارت واقعی و پرداخت هزینه نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید