آموزش ساخت شماره مجازی همراه با تعریف آن

لازم به ذکر است که مبنای عملکرد این سیمکارت ها اینترنت است و باید در زمان استفاده آنلاین باشید. لازم به ذکر است که تماس و ارسال پیامک با استفاده از سیمکارت مجازی رایگان نیست؛ اما در مقایسه با شماره های حقیقی هزینه های کمتری دارد. این اپلیکیشن که یک برنامه VoIP است، پس از ثبت نام امکان ارسال و دریافت پیامک و تماس تلفنی با شماره مجازی را فراهم میآورد.

این امکان نیز برای شما فراهم شده است تا پیامهای حرفهای که از مشتریان دریافت شده است را ضبط کنید. آخرین برنامهای که در مقاله ساخت شماره مجازی به شما معرفی میکنیم، یکی از اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی بسبیار محبوب به نام Text Free است. به همین دلیل، توصیه می شود برای فعالسازی برنامه های پیام رسان و … که اطلاعات شخصی و محرمانه و حتی مالی شما را در خود ثبت می کنند، از شماره های مجازی استفاده نکنید.

یا شبیه به نرم افزارهای پیام رسان عمل می کنند به این ترتیب برای استفاده از خدمات شماره مجازی به اتصال اینترنت احتیاج داریم. ممکن است افراد تمایل داشته باشند برای حضور در انواع شبکه های اجتماعی و پیام رسانی از جمله تلگرام، فیس بوک، وایبر، اینستاگرام، واتس آپ، ایمو و …، بیش از یک اکانت داشته باشند.

بعد از این مرحله میتوانید یک شماره مجازی با کد آمریکا داشته باشید. ممکن است شما با حفظ هویت و مکان زندگی، قصد مکاتبه یا تماس با افراد یا شرکت هایی را داشته باشید. با استفاده از برنامه Phone میتوانید هر شماره را نامگذاری کرده و دسته بندی بهتری روی آنها داشته باشید. هر شماره مجازی، تاریخ انقضای مشخصی دارد که باید قبل از اتمام و با صرف هزینه آنها را دائمی کرده یا برای شماره جدید اقدام کنید. از مشکلات این کار می توان به خرید چندین سیمکارت و نگهداری از آنها اشاره کرد. با توجه به شرایطی که در دنیا حاکم شده، شرکت ها و مشاغل به دنبال راهی بودند که بتوانند ارتباطات تجاری خود را مدیریت کنند اما چگونه می توانستند این کار را انجام دهند؟

دیدگاهتان را بنویسید