آموزش ساخت شماره مجازی همراه با تعریف آن

شاید با خود فکر کنید که چون رایگان است به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست. با استفاده از نرمافزار Textme، به راحتی میتوان با یک آی پی آمریکایی، حساب واتساپ تجاری ایجاد کرد. با استفاده از شماره مجازی ساخته شده با این اپلیکیشن میتوان مکالمه ای خصوصی و ایمن داشت.

با استفاده از شماره مجازی ایجاد شده با این برنامه میتوان به هر شماره محلی پیام ارسال کرد و یا از هر شماره محلی پیام دریافت کرد. امکان انتقال شماره مجازی به هر شماره ای برای کاربر وجود دارد. امکان انتقال شماره فعلی کسب وکارها به شمارهمجازی ایجاد شده با استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد. PhoneBurner یک برنامه برای تماس با مخاطبین با استفاده از شمارهمجازی است که میتوان آن را با استفاده از ابزارهایی مثل Salesforce ، Zapier و Zoho ترکیب کرد. با استفاده از این برنامه میتوان با توجه به زمان برقراری تماس ، تماسهای دریافتی را مسیریابی کرد.

با دانلود این برنامه میتوانید به هر کسی در آمریکا یا هر جای جهان پیامک بدهید. امکان انتقال تماس شماره مجازی ساخته شده با استفاده از این اپلیکیشن به هر شماره ای وجود دارد. با استفاده از این اپلیکیشن امکان ضبط پست صوتی وجود دارد. امکان پاسخگویی خودکار به تماسهای پاسخ داده نشده را برای کاربران فراهم میکند. امکان برقرای تماس گروهی برای جلسات و سمینارها را برای کاربران فراهم میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر بخش میتوانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. امکان دسترسی به شمارهمجازی از هر جای دنیا با استفاده از اینترنت و بدون پرداخت هزینه اضافی خدمات رومینگ وجود دارد.

استفاده از شماره مجازی از لحاظ هزینه برای کسب وکارها بسیار مقرون به صرفه است. به عنوان مثال، برنامه Basic کمترین هزینه را دارد و شامل شناسه تماس گیرنده، منوی تماس، ارسال برنامه ریزی شده یا انتقال تماس مستقیم مانند برنامه Pro نیست. یکی از مزایای شماره مجازی این است که سرشماره آن مانند سرشماره تلفن ثابت است و به همین خاطر به کسب و کار شما اعتباری مضاعف میبخشد.

متاسفانه تحریمها، ما کاربران ایرانی را مجبور به استفاده از اینگونه راهها و سرویسها کرده است. در حال حاضر نمیتوان از این نرم افزارها استفاده کرد؛ زیرا فیلترینگ شدیدی در آنها وجود دارد که باعث شده کاربران ایرانی توانایی استفاده از آن را نداشته باشند. کسانی که در فیلیپین زندگی می کنند بدون نیاز به اینترنت قادر به تماس با یکدیگر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید