آموزش ساخت شماره مجازی (100% رایگان❤️) سریع⚡️

به محض انتخاب کد، شماره هایی پیشنهادی در مقابل شما قرار می گیرد که می توانید یکی از آن ها را به دلخواه خود انتخاب کنید. ما لیستی از وب سایت ها را تهیه کرده ایم که شماره تلفن های مجازی اشتراکی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای تایید و همچنین به صورت رایگان استفاده کنید. برای مثال وقتی که شما با شماره موبایل شخصی خود عضو تلگرام می شوید، و نیاز پیدا می کنید تا یک اکانت دیگر برای تلگرام درست کنید، نمی توانید از شماره قبلی استفاده کنید. حالا که با مزیت این شماره های مجازی آشنا شدید احتمالا شما هم دوست دارید تا صاحب یکی از این شماره ها شوید چرا که ممکن است در آینده به دردتان بخورد.

چرا که برای ثبت نام باید کد وارد کرد و کد ایران نیز تحریم است و بعضا در لیست کد بندی ها وجود ندارد. بهترین برنامه ای که در سال ۲۰۱۸ می توان برای ساخت شماره دیجیتالی رایگان به شما پیشنهاد داد، نرم افزار TextNow است. بعد از نصب و اجرا اولین کاری که باید کنید، این است که نرم افزار را باز کنید و یک اکانت در آن بسازید. به محض پیکر بندی شدن اکانت از شما خواسته می شود تا یک کد، وارد کنید. معمولا سرویس هایی که ارائه دهنده شماره مجازی هستند، به شما کمک می کنند تا با برنامه ساختن شماره مجازی، به راحتی به هدف خود برسید.

بهترین کار در این شرایط این است که، یک شماره و سیم کارت جدید خریداری کنید. اگر صاحب یک کسبوکار هستید و دوست دارید که برای کاربران خودتان اس ام اس ارسال کنید میتوانید با مراجعه به مقاله ارسال پیامک به کاربران در ووکامرس این کار را شروع کنید. با روی کار آمدن تعرفه های مختلف بین الملل و داخلی برای اینترنت، عاقلانه ترین کار این است که با ساختن شماره مجازی، در کاهش هزینه های خود یک گام موثر بردارید.

بهترین کار در چنین شرایطی، استفاده از یک شماره مجازی انگلستان و رایگان است. اما StickyNumber وب سایتی برای ساختن شماره مجازی انگلستان است. اما تنها ساختن شماره مجازی انگلستان رایگان است. بسیاری از افراد تمایل دارند تا در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشند، اما شماره شان قابل ردگیری و تماس نباشد.

البته به شما یک پنل اختصاصی داده می شود تا بتوانید اکانت خود را به طور کامل مدیریت کنید. بسیاری از کاربران علاقه ندارند تا شماره موبایل های شان در شبکه های اجتماعی ثبت شود و به همین دلیل، متخصصان پا به عرصه ای جدید تر گذاشتند و شماره مجازی را طرح ریزی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید