آموزش ساخت شماره مجازی (100% رایگان❤️) سریع⚡️

جهت ساخت شماره مجازی برای سیگنال، میتوانید برنامه Text free را از گوگل پلی دانلود کنید. اپ textNow در گوگل پلی برای دانلود و نصب موجود است. این برنامه که شماره هایی از کشور صربستان ارائه میدهد بسیار کاربردی است برای کسانی که نیاز به یک شماره واتساپ دارند. بیشتر شماره مجازی هایی که توسط این اپلیکیشن ساخته میشود بدون ریپورت هستند. در ادامه روش ساخت اکانت و دریافت شماره مجازی توسط دو نسخه از اپلیکیشن TextNow را آموزش می دهیم. در این ویدیو آموزش ساخت شماره مجازی کشور اندونزی به صورت تصویری در ۴ دقیقه داده شده است.

ما در این مقاله قصد داریم ساخت شماره مجازی اندونزی را آموزش بدهیم. است که در جایگاه خود، جذابیت و سادگی مناسبی دارد. ولی الان به دلیل ساخت زیاد شماره مجازی توسط افراد و محدودیت ها شرکت امکان ساخت شماره مجازی اندونزی کمی سخت تر شده است. شماره مجازی رایگان است ولی بهتر است در آن حریم شخصی و عکس های خصوصی خود را نفرستید زیرا این شماره ها ممکن است در آینده توسط دیگران مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین بهتر است بعد استفاده و اگه دیگه کاری باهاش ندارید کلا دیلیت کنید. به بیان دیگر شما چگونه میتوانیم نسبت به ساخت رایگان شماره تلفن مجازی اقدام کنید؟ در صورتی که تمایل دارید از این برنامه استفاده کنید، کافی است آن را به صورت رایگان روی گوشی خود نصب و سپس با استفاده از ایمیل خودتان در آن ثبت کنید.

پس از مشخص کردن رسانه و کشوری که قصد دارید تا شماره مجازی شما متعلق به آن باشد، لازم است تا در مرحله آخر اقدام به پرداخت وجه برای خرید شماره مجازی کنید. این به این معناست که اگر شما چند شماره مجازی بخواهید، می توانید با استفاده از ایمیل های مختلف، اکانت های جدید ساخته و شماره های مجازی بیشتری توسط این برنامه دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید