آموزش ساخت شماره مجازی (100% رایگان❤️) سریع⚡️

به کاربران اجازه ایجاد و ساخت چند شماره مجازی مجزا را میدهد. ConXhub یک سیستم تلفن تجاری کاربرپسند است که به کاربران اجازه می دهد چندین پروفایل و شماره ایجاد کنند. این اپلیکیشن امکان برقراری تماس با بالاترین کیفیت را برای کاربران خود فراهم میکند. با وجود اینکه انتقادات کاربران از درجا زدن واتساپ در سرتاسر جهان مشاهده میشود، اما این اتفاق موجب کاهش محبوبیت آن نشده است.

ما لیستی از وب سایت ها را تهیه کرده ایم که شماره تلفن های مجازی اشتراکی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای تایید و همچنین به صورت رایگان استفاده کنید. با استفاده از این برنامه می توانید از چندین شماره مجازی مختلف تماس برقرار کرده و و در صورت نیاز به تماسهای مخاطبین خود هم پاسخ دهید.

امکان دسترسی به شمارهمجازی از هر جای دنیا با استفاده از اینترنت و بدون پرداخت هزینه اضافی خدمات رومینگ وجود دارد. با استفاده از اتصال به اینترنت میتوان به راحتی به شمارهمجازی مورد نظر خود دست یافت. این اپلیکیشن امکان شخصی سازی تماسها را با موسیقی و صداهای شخصی سازی شده فراهم میکند.

با استفاده از این اپلیکیشن امکان ضبط پست صوتی وجود دارد. با استفاده از شماره مجازی ساخته شده با این اپلیکیشن میتوان مکالمه ای خصوصی و ایمن داشت. با استفاده از این برنامه میتوان با توجه به زمان برقراری تماس ، تماسهای دریافتی را مسیریابی کرد. با وارد کردن شماره برنامه برایتان کد تأیید میفرستد. یکی از استفادههایی که معمولا از شماره مجازی میشود ایجاد اکانتهای مختلف در شبکههای اجتماعی است.

دیدگاهتان را بنویسید