آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان

در این قسمت شما باید نام، نام خانوادگی، نام کاربری دلخواه، رمز عبور و یک آدرس ایمیل را وارد نمایید. بعد از انتخاب یکی از ایالت ها به طور دلخواه، باید یکی از کدهای منطقهای را به طور دلخواه انتخاب کنید. قبل از شروع آموزش توجه داشته باشید که برای انجام هر کاری با استفاده از این اپلیکیشن از جمله ثبت نام یا دریافت پیامک، حتما باید به اینترنت متصل باشید. کارمندان دورکار و مستقر در خانه میتوانند از هر مکانی با دسترسی به اینترنت تماس بگیرند و با افراد ارتباط برقرار کنند. طبیعتاً بیشتر افراد ترجیح میدهند تا از این سرویس بر روی جیمیل خود استفاده کنند.

اکثر افراد از شماره های مجازی استفاده می کنند و صرفا این شماره ها برای کسب و کار نیست و کاربرد های مختلفی دارند. در بخش بعدی نیز به توضیح ساخت این نوع شمارهها میپردازیم و برنامهها و اپلیکیشنهایی که برای ساخت این نوع از شماره وجود دارند را به شما معرفی میکنیم.

سرویسهایی همانند TextNow, 2nd وجود دارند که شمارههای مجازی به صورت رایگان ارائه میدهند و شما میتوانید آن را تهیه کنید. این اپلیکیشن همانند یک مسنجر عمل می کند که در محیط آن قابلیت امکان برقراری با دوستان خود را خواهید داشت. میتوانید آموزش انتقال شماره گوگل ویس به جیمیل خود در الکترونیکاکانت مشاهده کنید.

به دلیل مشکلاتی که برای برخی از کاربران برای دریافت شماره ی مجازی به وجود می آید تصمیم گرفتیم در کنار آموزش استفاده از اپلیکیشن TextNow روش دریافت شماره مجازی را توسط سایت TextNow نیز آموزش دهیم. برای همین منظور ما در این مطلب قصد داریم روش ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن و سایت TextNow را آموزش دهیم. 3- مطابق تصویر میبینید که آخرین نسخه برنامه ذکر شده، شما باید روی سایر نسخه ها کلیک کنید و نسخه 21.43.0.1 که در آموزش ما از اون استفاده کردیم و انتخاب و دانلود کنید.

حال روی SIGN UP کلیک کنید. حال برای ساخت اکانت جدید، روی SIGN UP FREE کلیک کنید. پس از آن برای اثبات اینکه شما ربات نیستید، روی مربع مربوط به reCAPTCHA کلیک کنید تا به یک تیک سبز رنگ تبدیل شود. 10- بعد از تایید پیش کد منطقه تصویر زیر نمایان می شود که میتوانید یک شماره را به دلخواه انتخاب کنید و از آن استفاده کنید! با استفاده از صفحه ای که پیش روی شما باز می شود می توانید پیامک های دریافت شده را ببینید یا پیامک ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید