آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان

استفاده از شماره مجازی بهترین گزینه برای افرادی است که میخواهند در کسب و کار خود بدون نگرانی از نقض حریم خصوصی، با مشتریان ارتباطی فعال داشته باشند. در واقع با پرداخت هزینه مشخصی یک شماره مجازی اختصاصی به شما داده میشود. شماره مجازی واتساپ از طریق برنامه TalkaTone خیلی راحت ساخته میشود. با تکمیل ثبت نام در Talkatone به راحتی میتوانید شماره مجازی دریافت کنید. به همین راحتی یک شماره مجازی در اختیارتان است.

این اپلیکیشن شماره تلفن های کانادا و آمریکا را به شما ارائه می دهد و با استفاده از آن امکان ارسال و دریافت پیامک را خواهید داشت. به عنوان مثال، بسیاری از سیستمها به شما امکان میدهند که یک شماره منحصر به فرد به یک کمپین خاص اختصاص دهید، بنابراین خواهید فهمید که آیا کسی فقط بر اساس این شماره خواستار شرکت در آن کمپین است. ما در این مطلب چندتا از راههای موجود را بررسی کردیم و سایت هایی که برای ساخت این شماره هابه آنها نیاز پیدا خواهید کرد را به شما معرفتی فرمودیم.

شماره مجازی واتساپ به شما در ایجاد حساب ثانویه یا تجاری واتساپ کمک میکند. سایت CallCentric نیز به شما در ساخت شماره مجازی واتس اپ کمک میکند. حال شما میتوانید از برنامه TextPlus به عنوان یک برنامه پیام رسان استفاده کنید، بنابراین برخلاف دو برنامه قبل ضمن ثبت نام در این اپلیکیشن، شماره مجازی شما ساخته نمیشود! شمارههای مجازی رایگان این وبسایت به طور مداوم در حال بهروزرسانی هستند.

در این سایت امکان دریافت شماره مجازی به صورت رایگان و پولی وجود دارد. اکنون پیام رسان واتس اپ با شماره مجازی در اختیار شما است. اکنون باید در برنامه ثبت نام کنید. کد تأیید را در واتس اپ وارد کنید تا مراحل ثبت نام تمام شود. اپلیکیشن Textplus را روی گوشی نصب و اجرا کنید.

مراحل ثبت نام در Textplus بسیار ساده و بدون دردسر است. واتساپ کد تأیید را به برنامه Textplus ارسال میکند. به هنگام دایورت آیا شنونده متوجه این موضوع میشود؟ در این مرحله پس از انتخاب کشور، شماره مجازی برایتان ایجاد میشود. با خرید شماره های مجازی دریافت پیامک و ارسال پیامک از طریق پنل کاربری شما در وب سایت و دریافت تماس شما روی شماره همراه ایران شما می باشد. چنانچه در رابطه با هر یک از بخشها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آنها راهنمایی دقیقتری بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید