ارج آموز · داخل فضای مجازی سکیوریتی باش

2- در گام بعدی آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2، کشور و شماره تماس خود را وارد نمایید و دکمه Continue را لمس کنید. با استفاده از این برنامه شماره تماس مجازی را دریافت کنید که مربوط به کشور اندونزی میشود. از این رو از اپلیکیشنهایی که دسترسی بیش از حد و غیر منطقی از شما میخواهد استفاده نکنید. 7- در این مرحله ما جیمیل کپی زدیم در بخش که مشخص کردیم و یک رمز عبور هم انتخاب کردیم حالا روی دکمه Sign Up کلیک کنید تا عضویت شما کامل بشه!

به این ترتیب میتوانید یکی را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید و شماره مجازی خودتان را داشته باشید. اگر به دنبال یک شماره آمریکایی هستید، حتما به فکر نصب Text Free باشید. به مدت یک روز میتونید از این شماره مجازی برای ثبتنام در پیامرسانها یا دیگر برنامهها بهره ببرید.

بهراحتی میتوانید از این برنامه برای برقراری تماس، دریافت و ارسال پیامک بهره ببرید. البته لازم به ذکر است ESIAtalk محدودیتهایی در زمینه مکالمه و پیامک دارد. با بهرهگیری از این برنامه قادرید بهصورت رایگان با هر فردی تماس بگیرید یا برای بقیه پیامک ارسال کنید. با شماره یا ایمیل خود میتوانید در این اپلیکیشن ثبتنام کنید و به محض نامنویسی، یک شماره در اختیارتان قرار میگیرد.

در واقع این برنامه به شما این امکان را میدهد که تمامی امکانات یک خط ثابت در آمریکا یا کانادا را داشته باشید. با آموزش ساخت شماره مجازی در ادامه مطلب همراه ما باشید. کافی است که با یکی از برنامههای معرفی شده در این لیست همراه شده و یک به یک آنها را امتحان کنید.

گزارش های مفیدی در مورد لیست تماسها به کاربران ارائه میدهد. این برنامه شما را قادر میسازد تا با تماس گیرندگان ارتباط گرفته و جزئیات تماسها را ذخیره سازی کنید. البته فرد مورد نظر باید برنامه را بر روی گوشی خودش نصب داشته باشد. البته Virtual SIM برای شما برنامههای ماهانه متنوعی در نظر گرفته که با انتخاب آنها میتوانید با هر شمارهای در جهان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید