بهترین برنامه ساخت شماره مجازی + آموزش (تست شده)

همچنین شرکت هایی مثل تلگرام، واتساپ و … با شناسایی شماره های مجازی آن ها مسدود می کنند. احراز هویت شما از طریق آن صورت می گیرد و دیگر نیازی به وارد کردن ایمیل یا اطلاعات دیگر نیست. دقت داشته باشید که به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و مالی خود را هنگام استفاده از این شماره ها به اشتراک نگذارید.

2- در گام بعدی آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2، کشور و شماره تماس خود را وارد نمایید و دکمه Continue را لمس کنید. بعد از دریافت شماره اختصاصی خود از طریق آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با talk2 که در بالا توضیح داده شد، می توانید از آن در ثبت نام صفحات مختلف خود استفاده نمایید.

6- در ادامه با انتخاب گزینه Share و ارسال پیام در مسنجر های مورد نظر می توانید کد اختصاصی خود را برای دوستانتان ارسال کرده و با ثبت نام آن ها در talk2 پیامک رایگان دریافت کنید. میتوانید شماره مورد نظر خود را در گوگل سرچ کنید. ابتدا برنامه Primo را اجرا کنید.

با استفاده از این برنامه میتوانید شماره مجازی آمریکا و کانادا داشته باشید و با مخاطبان و مشتریان خود در این کشورها ارتباط برقرار کنید. این امکان برای شما فراهم شده است که تماسهای خود را با خوشامدگویی، ارسال پیام، صدا و موسیقی شخصی سازی کنید. امنیت این شماره ها بسیار پایین بوده و ممکن است پس از مدتی شماره شما عوض شود.

NextPlus یک برنامه بسیار کاربردی و خوب برای کاربران اندروید و آیفون جهت ایجاد شماره مجازی رایگان میباشد. این برنامههای کاربردی که از مدتها قبل توانستهاند طرفداران بسیاری جذب خود کنند، کاربران را از خرید شماره مجازی بینیاز میسازند؛ زیرا ساخت شماره مجازی با آنها بسیار ساده و دانلود آنها آسان است. نقطه ضعف این است که اگر دروازه پیام کوتاه نتواند هیچ پیامی را در هر زمان خاص به استونی ارسال کند، کار نخواهد کرد. به طور کلی از شماره مجازی زمانی استفاده میشود که شما به هر دلیلی علاقهای به استفاده از شماره حقیقی خودتان ندارید. شماره مجازی یکی از پر استفاده ترین خدمات مجازی میباشد که شما میتوانید اکانت های مجازی بسازید ، در آین آموزش ساخت شماره مجازی رایگان را یاد میگیریم .

دیدگاهتان را بنویسید