بهترین برنامه ساخت شماره مجازی + آموزش (تست شده)

البته لازم به ذکر است ESIAtalk محدودیتهایی در زمینه مکالمه و پیامک دارد. لازم به ذکر است بدون محدودیت و کاملا رایگان قادر به برقراری تماس با شمارههای آمریکایی و کانادایی خواهید بود. در این قسمت از تشخیص شماره مجازی از واقعی، روش محافظت در برابر شمارههای فیک را بررسی میکنیم. یکی دیگر از اپلیکیشنهای دریافت شمارههای اندونزیایی، ESIAtalk است. ساخت شماره مجازی با استفاده از برنامههایی که در بازار وجود دارد، کار را آسان کرده است و به ما کمک میکند تا با استفاده از آن بدون هیچ هزینهای با حفظ حریم خصوصی با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنیم.

به مدت یک روز میتونید از این شماره مجازی برای ثبتنام در پیامرسانها یا دیگر برنامهها بهره ببرید. از جملهی این برنامهها میتوان به Whoscall و Truecaller اشاره کرد. شمارههای مجازی تلگرام که توسط این برنامهها ساخته میشود . امکان انتخاب شماره مورد نظر از لیست شمارههای برنامه برای شما فراهم شده است.

شمارههای مجازی با سرویسهای هرکدام از کشورها در ارتباط هستند و میتوان برای تمامی کشورها شماره مجازی ساخت. با استفاده از برنامه Nextiva میتوانید اطلاعات مشتری را هنگام تماس دریافت کنید و بازخورد آنها را نیز بهصورت خودکار دریافت کنید. سرویسدهندگان مطرح و قابل اعتماد همواره سیاست مشتری مداری دارند و در جلب رضایت مشتریان خود موفق عمل میکنند.

به این ترتیب صاحب یک شماره مجازی خواهید شد تا با دوستان خود در ارتباط باشید. به این ترتیب دوستان و آشنایان میتوانند با نرخ مکالمه این کشور با شما در ارتباط باشند. در اختیارتان میگذارد که متعلق به کشور اندونزی است. این اپلیکیشن همانند یک مسنجر عمل می کند که در محیط آن قابلیت امکان برقراری با دوستان خود را خواهید داشت. جالب اینجاست که اگر یکی از دوستان خود را به نصب این برنامه دعوت کنید، تبلیغات ویدیویی به صورت کامل حذف میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید