بهترین برنامه ساخت شماره مجازی + آموزش (تست شده)

اساتید محترم به منظور ورود به سامانه و بارگذاری اطلاعات مربوط به دروس خود می توانند با استفاده از راهنمای موجود در صفحه نخست سامانه و نام کاربری و کلمه عبور به شکل زیر اقدام نمایند. همچنین نام کابری و کلمه عبور دانشجویان محترم به منظور مشاهده و دریافت اطلاعات دروس به شکل زیر می باشد.

توجه: در صورتی که برای اساتید و دانشجویان با کد ملی که با عدد صفر شروع می شود، پیام ورود ناموفق مشاهده گردید صفر ابتدای کد ملی حتما درج شود. اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید که یک شماره مجازی رایگان بسازید با استفاده از آن به رد و بدل پیام و تماسهای تلفنی با دوستان خود بپردازید، این مقاله راهنمای جامع و کاربر را خدمتتان ارائه میکند.

از شماره مجازی استفاده کنیم؟ برای دریافت شماره مجازی ابتدا برنامه Next plus را دانلود و سپس اجرا کنید. برنامه Smart Call. کم حجمترین برنامه در نوع خود در زمینه ساخت شماره مجازی رایگان است. اما باید دقت داشته باشید استفاده از شماره مجازی ممکن است امنیت کسبوکار شما را تا حد زیادی به خطر بیاندازد.

حال می توانید از آن در شبکه های اجتماعی یا موارد دیگر مورد استفاده قرار دهید. امیدوارم این مقاله مورد استفاده شما دوستان قرار گرفته باشد. برای اینکه بتوانید یک شماره مجازی ایجاد کنید سپس از آن برای ثبت نام در برنامه تلگرام استفاده کنید باید در ابتدا باید برنامه TextNow را دانلود کنید و در گوشی خود نصب کنید. در اولین قدم برای ساخت شماره مجازی امریکا نصب و ثبت نام برنامه 2ndLine – Second Phone Number است. این برنامه امکان ساخت شماره مجازی آمریکا و کانادا را برای کاربران خود فراهم میکند و کاربران با استفاده از این برنامه ارزشمند میتوانند با سراسر جهان تماس برقرار کنند.

قطعا شما هم تجربه استفاده از تمامی شبکههای اجتماعی مشهور را دارید. در نهایت، نوبت به اصلیترین و پرکاربرترین نرم افزار پیامرسان و شبکه اجتماعی میرسد. 1 داشته باشید و بتوانید روی آن اکانت تلگرام و اینستاگرام، واتس آپ، ایمو یا هر شبکه اجتماعی و برنامه پیام رسانی که استفاده میکنید ست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید