بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

برای شروع کار تنها یک نام کاربری و رمز عبور از شما خواسته میشود و سپس باید ایالت مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ازای دریافت این امکانات، شما تنها چند بنر و ویدیو تبلیغاتی کوتاه مشاهده میکنید. در بخش بعدی کد منطقه خود را (مثلا 434) وارد کنید. کافیست شماره واقعی خودتان را وارد کنید و بعد از دریافت کد، وارد اپلیکیشن شوید.

1- در ابتدا باید اپلیکیشن Talk2 را از اینترنت دانلود کرده و روی موبایل خود نصب نمایید. با ورود به این سایت شما می توانید در سمت راست، پنل ثبت نام را مشاهده کنید. خرید شماره مجازی تلگرام از تمام کشور ها در پنل کاربری شما در آریاپی امکانپذیر است، جهت خرید شماره مجازی وارد حساب کاربری خود شوید و سرویس مربوطه را بصورت آنی تحویل بگیرید.

در صورتی که تمایل دارید با این نوع شماره آشنا شوید و محصولات و خدمات خود را در سراسر جهان به فروش برسانید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. در قسمت شماره مجازی برای تلگرام سه برنامه را به شما معرفی کردیم که یکی از آنها همین برنامه بود ولی در این بخش بصورت مفصل توضیح می دهیم تا مشکل شما به کل، حل شود.

به این ترتیب صاحب یک شماره مجازی خواهید شد تا با دوستان خود در ارتباط باشید. شماره اسکایپ در بیش از ۲۶ کشور / منطقه موجود است. یک برنامه ایده ال برای ساخت شماره مجازی کاملا رایگان از کشور آمریکاست. 4. شمارههای مجازی رایگان نیازمند صرف وقت زیاد هستند و ممکن است برای گرفتن یک شماره، زمان زیادی را از دست بدهید. شمارههای دائمی باکیفیتترین نوع شماره مجازی است که قابلیتهای زیادی نسبت به سایر شمارهها دارند.

معمولا این شمارهها برای انتقال تماسهای دریافتی به تلفنهای دیگر که توسط یک کاربر، VoIP، تلفن ثابت یا تلفن همراه انتخاب شدهاند، برنامه ریزی میشوند. 4. با ثبت نام در این برنامه یک شماره مجازی مخصوص آمریکا یا کانادا به شما تعلق میگیرد. این موضوع، در نوع خود یک مزیت بزرگ برای textPlus به حساب میآید.

دیدگاهتان را بنویسید