بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

این امکان را به کاربران می دهد تا هر شماره آمریکایی را که شماره تلفن مجازی است را ایجاد نماید و سپس به آنها اجازه می دهد تا از طریق آن شماره تماس رایگان و مکالمه متنی برقرار کنند. با توجه به هر کدام از روش های پرداختی که کلیک می نمایید در نهایت بر روی دکمه Continue کلیک نمایید تا پرداخت شما تکمیل شود.

سپس کد موردنظر را به برنامه میدهید و در نهایت برنامه یک شماره مجازی برای شما در نظر میگیرد. این اپلیکیشن هم یکی دیگر از برنامههای خوبی است که برای ساخت شماره مجازی به بازار عرضه شده است. با استفاده از این برنامه و با استفاده از شماره مجازی رایگانی که با این برنامه میسازید، میتوانید تماس ویدیویی بگیرید و این یکی از خصوصیات خوبی است که این برنامه در اختیار مخاطبان خود قرار میدهد. 2. این شماره مجازی اعتبار بینظیری به کسب و کار شما میدهد و میتوانید مشتریانی از آمریکا و کانادا جذب کنید. ساخت شماره مجازی به کسب و کارها کمک میکند که در عین حضور در ایران، شمارهای از کشورهای خارجی مثل آمریکا یا کانادا داشته باشند و خدمات خود را به مشتریانی از این کشورها عرضه کنند.

یکی از مهمترین مزایای ساخت شماره مجازی این است که به کمک آن میتوانیم اعتبار کسب و کار خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم و اعتماد مشتریانی از سراسر کشورهای جهان را به دست بیاوریم. اکنون که دانستیم شماره مجازی چیست، زمان آن رسیده است که با مزایا و محاسن آن آشنا شویم و بدانیم که استفاده از این شماره چه منافعی برای ما و کسب و کارمان دارد؟

با استفاده از این برنامه امکان ذخیره شماره تماس هم وجود دارد و حتی اگر تعداد شمارهها بالا رفت میتوانید شمارهها را جستجو کنید و این یکی دیگر از خصوصیات خاص این برنامه است. اگر یک شماره مجازی داشته باشید، خیلی راحت میتوانید از این برنامه ها هم استفاده کنید.

سومین اپلیکیشنی که به شما کمک میکند شماره مجازی را به صورت کاملاً رایگان بسازید و از آن استفاده کنید، برنامه Text Free & Call Free است. این برنامه از اینترنت شما برای برقراری تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده میکند. چه تفاوتی میکند دفتر کاری در یک کشور دارید یانه؟

دیدگاهتان را بنویسید