بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

اساتید محترم به منظور ورود به سامانه و بارگذاری اطلاعات مربوط به دروس خود می توانند با استفاده از راهنمای موجود در صفحه نخست سامانه و نام کاربری و کلمه عبور به شکل زیر اقدام نمایند. همچنین نام کابری و کلمه عبور دانشجویان محترم به منظور مشاهده و دریافت اطلاعات دروس به شکل زیر می باشد. در کنار ابزار های یاد شده قصد داریم به معرفی سایت برای دریافت شماره مجازی نیز بپردازیم.

برای مثال با ذخیره کردن شماره دوست خود قادر خواهید بود اکانت تلگرام، تانگو، وایبر، ویچت، فیسبوک، اینستاگرام و… آن فرد را در صورت عضویت مشاهده نمایید. این قابلیت شماره فرد تماس گیرنده را روی صفحهی تلفن به شما نشان میدهد. بنابراین ، Hushed Anonymous Phone Numbers یکی دیگر از بهترین برنامه های شماره تلفن مجازی است که هم اکنون می توانید از آن استفاده کنید. حال می توانید از آن در شبکه های اجتماعی یا موارد دیگر مورد استفاده قرار دهید.

1 داشته باشید و بتوانید روی آن اکانت تلگرام و اینستاگرام، واتس آپ، ایمو یا هر شبکه اجتماعی و برنامه پیام رسانی که استفاده میکنید ست کنید. اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید که یک شماره مجازی رایگان بسازید با استفاده از آن به رد و بدل پیام و تماسهای تلفنی با دوستان خود بپردازید، این مقاله راهنمای جامع و کاربر را خدمتتان ارائه میکند.

کد هر منطقه ای از امریکا را میتوانید وارد کنید تا شماره آن ایالت را بگیرید جدول زیر برای انتخاب کدهاست. توجه: در صورتی که برای اساتید و دانشجویان با کد ملی که با عدد صفر شروع می شود، پیام ورود ناموفق مشاهده گردید صفر ابتدای کد ملی حتما درج شود. برخی شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام نیز در صورت ورود به اکانت با یک شماره و در دستگاههای متفاوت، اکانت را برای همیشه مسدود میکنند.

یکی از برگزیده ترین برنامه ها برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا برای کاربران اندروید است. نکته: اگر به تعداد بالا اقدام به دریافت ساخت اکانت و شماره مجازی کنید، ممکن برنامه برای شناسایی شما یک تیک “من ربات نیستم” را از شما درخواست کند. برای مثال کد 934 (نیویورک) را انتخاب کنید. در مرحله بعد از ثبت نام برای دریافت شماره مجازی از شما میخواهد که کد منطقه (Area code) وارد کنید تا شماره مجازی آن منطقه در آمریکا را به شما ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید