بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

در واقع، از هر نقطه جهان میتوان با شماره مجازی افراد تماس برقرار نمود، بدون آنکه نگران هزینه های گزاف سیستم های سنتی باشید. این لیست شامل نرمافزارهای منبع باز و دربردارنده هزینه خواهد بود. خبرگزاری مهر: مرکز مدیریت عملیات رخدادهای رایانهای در مورد مضرات استفاده ناآگاهانه از نرمافزارهای شماره مجازی برای ثبتنام و نیز نرمافزارهای شخص سوم برای استفاده از سرویس تلگرام، هشدار داد. میتوانید شماره مورد نظر خود را در گوگل سرچ کنید.

برنامه Phone ابزاری است که به شما این امکان را میدهد که سیستم تلفن خود را خیلی سریع پیکربندی کنید. در ادامه آموزش ساخت شماره مجازی در این بخش برنامه Talkroute را به شما معرفی میکنیم. با استفاده از این اپلیکیشن میتوان تماسهای ورودی به شماره مجازی را به هر شماره دیگری انتقال داد.

هر زمان که تماس ورودی از طریق آن دریافت شد، یک اعلان روی گوشی شما ارسال میشود. شماره مجازی نامبرفور به شما این امکان را خواهد داد که بدون داشتن سیم کارت کشور های خارجی صاحب یک شماره از آن کشور شوید و داخل سایت و اپلیکیشن مد نظرتان ثبت نام کنید. افرادی که به دنبال خرید شماره هستند، باید بدانند که قیمت شمارههای بدون ریپورت و باکیفیت بالاتر است. این شماره ها، به کسب و کارهای مختلف اجازه میدهند که بدون محدودیت، با مشتریان خود در سراسر جهان تماس حاصل کنند.

حتی میتوانید از طریق پیام کوتاهی که روی شمارهی دفتر شما ثبت شده است، پاسخدهی به تماسهای مشتریان را انجام دهید. زمانی که از این شماره ها استفاده می کنید، شما می توانید بدون محدودیت مکانی اقدام به برقراری و دریافت تماس کنید. با استفاده از نسخهی دسکتاپ این برنامه، میتوانید همانند نسخهی موبایل، تماس گرفته و دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید