بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

نامبرلند یکی از حرفهایترین سایتهای فروش شماره مجازی است و خدمات منحصر به فردی را در این زمینه ارائه میکند. نکته: برای به خطر نیفتادن اطلاعات شما و حفظ امنیت و حریم خصوصی توصیه میکنیم که خود را درگیر شماره مجازی رایگان نکنید؛ بلکه از سایتهای معتبر، شماره مجازی را خریداری کنید و گرفتار دردسرهای ساخت شماره رایگان نشوید.

شما با خرید شماره مجازی اپل آیدی، در واقع خود را به عنوان یک کاربر خارجی به اپل آیدی معرفی میکنید؛ چراکه سرویس شماره مجازی، متعلق به یکی از کشورهای خارجی است که شما میتوانید آن کشور را انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که شما میتوانید از این شماره مجازی با فناریهای مدرن مانند تلفن پاسخگو، ضبط صدا و تلفن گویا استفاده کنید. یکی دیگر از روشهایی که با استفاده از آن میتوانید نسبت به ساخت شماره مجازی رایگان اقدام کنید مربوط به سایت Stickynumber میشود.

یکی از قابلیتهای مهم نامبرلند این است که برای هر کشور نیز از چند اپراتور مخابراتی شماره عرضه میکند.مزیت دیگر نامبرلند، سرچ کشور و اعمال فیلترهای مختلف است که راه شما را برای رسیدن سریع به هدفتان هموار میکند. 2. این شمارهها در بسیاری از سایتها و شبکههای اجتماعی مسدود شدهاند و قابل استفاده نیستند. این شماره همان شماره مجازی مرسوم است و میتوان با آن در سایتها و اپلیکیشنهای مختلف ثبت نام و کد تایید دریافت کرد.

فقط برای همان سرویس میتوانید کد تایید دریافت کنید. 1. اپلیکیشن textnow را از گوگل پلی نصب کنید. برخی از اپراتورهای نامبرلند که در توضیحات سایت موجود است، قابلیت کد مجدد دارند و میتوان در تایم مورد نظر، به صورت نامحدود کد تایید دریافت کرد (همانگونه که کلید کد مجدد در تصویر قابل مشاهده است).

دیدگاهتان را بنویسید