بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

بیدردسرترین روشی که برای ساخت شماره مجازی تلگرام و سایر برنامه ها پیش رویتان قرار دارد، خرید شماره مجازی میباشد. سایت ( کلیک کنید ) شماره تلفن های جدیدی از 2 کشور را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. آن رسانه، پیامک احراز هویت را برای این شماره پیامک میکند.

Google Voice کاملاً رایگان است و به شما امکان دسترسی به شماره تلفنی کاملاً متفاوت را می دهد که می توانید برای برقراری و دریافت تماس و پیامک از آن استفاده کنید. همچنین این برنامه امکان دریافت و ارسال پیامک را هم برای شما فراهم میکند. به این ترتیب میتوانید اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و در انتها روی گزینه Next ضربه بزنید. Telos تقریباً شبیه برنامه ۲Line است که در بالا ذکر شده است.

با این حال، برخلاف سایر موارد موجود در این لیست، این سرویس مخصوصاً برای کاربران تجاری ساخته شده است. در واقع با وجود استفادههای شخصی و تجاری شماره مجازی بسیاری از افراد علاقهمند به یادگیری روشهای ساخت شماره مجازی هستند. با وجود این شمارههای مجازی غیرقابل ردیابی، شما میتوانید به تعداد دلخواه اکانت اینستاگرام ایجاد کنید. از آنجا که شمارههای مجازی برای افراد تفاوتی با شمارههای معمولی ندارند.

همین امر باعث میشود تا افراد با شماره ایرانی نتوانند از امکانات این سایتها و اپلیکیشنها استفاده کنند؛ چراکه برای ثبت نام و استفاده از آنها باید از شماره کشورهای دیگر استفاده کنید. توجه داشته باشید که این برنامه به صورت رایگان عرضه میشود اما ممکن است استفاده از برخی از سرویسهای آن نیاز به پرداخت درون برنامهای داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید