بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

اکنون پیام رسان واتس اپ با شماره مجازی در اختیار شما است. سایت CallCentric نیز به شما در ساخت شماره مجازی واتس اپ کمک میکند. پس از تأیید حساب، باید یک voicemail در سایت CallCentric ایجاد کنید. اکنون باید با کلیک بر روی گزینه Sign Up در سایت ثبت نام کنید. پس از اجرای برنامه باید مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارید. در برخی از سایتها و یا اپلیکیشنها شما تنها یک بار میتوانید با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام کنید.

خوشبختانه گوگل امکان انتقال شماره به جیمیل دیگر را فراهم کرده است، انتقال شماره گوگل ویس به جیمیل موردنظر شما بسیار آسان است. این هم بدانید که محبوبیت شمارههای مجازی یک کشور واحد نسبت به شمارههایی که در چند کشور قرار دارند بیشتر است. وبسایت ConXhub یک ارائه دهنده شماره تلفن مجازی است که شماره تلفن ثابت واقعی بیش از 10000 شهر در 62 کشور و شماره تلفنهای همراه بیش از 24 کشور را ارائه میدهد.

چندین وب سایت برای این کار وجود دارند که در آنها میتوان شماره تلفنهای ایالات متحده را برای استفاده هاي متنوع و گوناگون تهیه کرد. این شماره ها کابرد داخلی دارند و برای تماس ها و استفاده های داخل کشور، مقرون به صرفه می باشند. کاربرد دیگر شماره مجازی این است که بدون هیچ محدودیتی میتوانید اکانت مجازی بسازید و در اپلیکیشن ها اقدام به تبلیغات کنید و یا استفاده درزمانی که امکان استفاده از شماره شخصیتان وجود ندارد. بهترین کار در این شرایط این است که، یک شماره و سیم کارت جدید خریداری کنید.

شماره مجازی نامبرفور به شما این امکان را خواهد داد که بدون داشتن سیم کارت کشور های خارجی صاحب یک شماره از آن کشور شوید و داخل سایت و اپلیکیشن مد نظرتان ثبت نام کنید. شما میتوانید خرید شماره مجازی تمام کشور ها را از سایت آریاپی انجام دهید و از کیفیت، قیمت ارزان و خدمات قابل اتکای آن اطمینان حاصل کنید. اپلیکیشن های اندوریدی زیادی هست که به شما شماره مجازی ارائه می کنن.

شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که حقیق نبوده و در اختیار شما قرار می گیرد و اجازه می دهد که یک اکانت در تلگرام و واتساپ داشته باشید. پنجره ای باز می شود که شماره مجازی به شما نشان داده می شود. پس از پرداخت هزینه خرید شماره مجازی، در آخرین مرحله شماره برای تان ارسال شده و پنل مدیریت در اختیارتان قرار می گیرد. این برنامه شماره تلفن های مجازی کشور اندونزی را در اختیارتان قرار میدهد. برای خرید شماره مجازی واتس آپ میتوانید وارد سایت www.number۴.ir شوید و از قسمت اپلیکیشن ها، اپلیکیشن واتس اپ را انتخاب کنید و با انتخاب کشور شماره خود را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید