بهترین روش ساخت شماره مجازی رایگان 2022

توجه داشته باشید که برای این نوع شماره میتوان از منشی طتلفنی، تلفن گویا و قابلیت ضبط صدا هم استفاده کرد و در این زمینه هم هیچ محدودیتی نخواهید داشت. از طرفی میتوان برای آن از فناوریهای روز مانند منشی تلفنی، ضبط صدا و تلفن گویا هم استفاده کرد. حال برای اینکه بدانید چگونه میتوان برای خرید شماره مجازی واتساپ اقدام کرد، با ما همراه باشید. واتساپ تجاری (Whatsapp Business)، نرمافزار پیامرسان برای کسانی است که میخواهند با مشتریان خود در ارتباط باشند.

واتساپ تجاری چیست؟ همان طور که قبلا گفته شد، برای داشتن اکانت در واتساپ بیزینس، باید یک شماره تلفن مجزا داشته باشید. اولین کاربرد چیزی نیست جز تماس گرفتن و ارسال و دریافت پیامک از کشور مورد نظر در کمترین هزینه برای رفع نیاز مشتریان. این شماره ها، به کسب و کارهای مختلف اجازه می دهند که بدون محدودیت، با مشتریان خود در سراسر جهان تماس حاصل کنند. برای ایجاد یک شماره سفارشی ، می توانید کدهای منطقه را جستجو کنید تا شماره تلفن دوم شرکت یا مشاغل کوچک خود را پیدا کنید.

شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که حقیق نبوده و در اختیار شما قرار می گیرد و اجازه می دهد که یک اکانت در تلگرام و واتساپ داشته باشید. اما با استفاده از شماره مجازی رایگان میتوانید اقدام به ایجاد چندین اکانت مختلف در یک شبکه اجتماعی کنید.

از دیگر تفاوتهای آن، رایگان نبودن نصب این برنامه است و برای هر پیام، باید مبلغی برحسب دلار پرداخت شود. این نرمافزار را به صورت رایگان میتوان دانلود و از امکانات آن استفاده کرد. همچنین قابلیتهایی برای واتساپ تجاری تعریف شده که میتوان تعداد پیامهای ارسال و تحویل داده شده را بررسی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید