تشخیص شماره مجازی از واقعی (تلگرام، واتس اپ و …)

کاربران میتوانند با این شماره به برقراری تماس، ارسال پیامک و ثبتنام در اپلیکیشنهای مختلف بپردازند. با این برنامه امکان دریافت و ارسال پیامک به صورت نامحدود و کاملاً رایگان وجود دارد. شماره مجازی همانند شماره تلفن است با این تفاوت که وجود فیزیکی و حقیقی ندارد ولی در عین حال میتواند بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود میگذارد را ارائه دهد. شماره مجازی (virtual number) تقریبا شبیه به شماره واقعی شماست. با استفاده از شماره های مجازی دیگر نیازی به منتظر ماندن یا پر کردن فرمهای طویل و طولانی نیست!

البته اینطور نیست که فکر کنید شماره مجازی تنها برای کسب و کار است، بله هر شخص می تواند به هر دلیلی اقدام به ساخت شماره مجازی داشته باشد و از آن استفاده کند. این سایت رابط کاربری سادهای دارد؛ بنابراین مشکلی در کار کردن با آن نخواهید داشت. اگر از ایمیل های اشتباه استفاده کنید اکانت رایگان نمیگیرید حتما از سایت tempmail ایمیل خود را دریافت کنید! همچنین کاربران قادرند از شمارههای مجازی برای موضوعات حساس و برای پنهان نگه داشتن هویت خود بهره بگیرید.

۳. موقعیت مکانی و پیششماره مورد نظر خود را انتخاب کنید و گزینه Get custom number را بزنید. درهرصورت اگر تصمیم به عدم انتقال شماره مجازی را دارید، حتماً از ایمیلی که در اختیارتان قرار گرفته، استفاده کنید و حتیالامکان در شبکههای مجازی نیز وارد کنید تا حسابی معتبر و طبیعی شناخته شود.

پس از آن که شما را با مفهوم ردیابی شماره مجازی آشنا کرده و بیان کردیم که به چه فرآیندی ردیابی شماره می گویند، حال بهتر است تا به این پرسش بسیار مهم پاسخ به این که آیا شماره های مجازی و یا شماره فیک نیز قابلیت ردیابی دارند یا خیر؟

البته ذکر این نکته الزامی است که شماره مجازی ایرانی بیشتر برای استفاده در تلگرام بوده و نمیتوانید همچون سایر شمارههای مجازی از آن در نرمافزارهای دیگر هم استفاده کنید. به جای نشان دادن شماره واقعی خود، یک شماره مجازی منتشر کنید. ما ایرانیها عاشق پیام دادن و حال و احوالپرسی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید