تشخیص شماره مجازی از واقعی (تلگرام، واتس اپ و …)

ساخت شماره مجازی تنها هنر این نرم افزار نیست.این برنامه امکانات زیادی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد .شما می توانید در بیش از 50 کشور دنیا شماره محلی داشته باشید. شماره تلفن مجازی به شماره ای گفته می شود که به یک مکان ثابت محدود نیست. به همین راحتی یک شماره مجازی در اختیارتان است.

توجه داشته باشید تمام شماره های تلگرام دارای محدودیت ابتدایی یک هفته برای ارسال پیام به کشورهای غیر کشوری که شماره را دریافت کردید می باشند. یکی از دغدغههای اصلی بسیاری از افراد برای داشتن شماره مجازی، مسئله امنیت آن است. همچنین یک مزیت ساخت شماره مجازی اینست که میتوانید معیارهای اصلی مشتری را از طریق خط تلفن مجازی خود پیگیری کنید. سایت ( کلیک کنید ) شماره مجازی کشور استونی توسط Sellaite SMS Receiver برای دریافت پیامک آنلاین است.

اگر شخصی با استفاده از یک شماره فیک برای شما مزاحمت ایجاد کرده است، به پلیس مراجعه کنید و از آنها بخواهید تا مسئله را پیگیری کنند. پس باید با استفاده از گزینه sign up یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. از ویژگی های بارز این برنامه شماره مجازی برای paypal است که می توانید با استفاده از شماره مجازی امریکا حساب پی پال را تایید کنید.

این اکانت به شما اجازه دریافت شماری مجازی با کد آمریکا را خواهد داد. البته قبل از کار، باید به یک وی پی ان با آی پی آمریکا وصل شد. 2. میتوانید به کمک این برنامه برای شمارههای مقصد خود در آمریکا و کانادا پیامک گروهی ارسال کنید. طبق نظر کاربران، اپلیکیشن Textplus از محبوبترین برنامههای ایجاد شماره مجازی برای واتس اپ محسوب میشود. استفاده کنید. توجه داشته باشید که برخی اپلیکیشن ها تنها برای برنامهی خاصی شماره مجازی ارائه میکنند و نمیتوان از آن شمارهها برای سایر برنامهها استفاده نمود.

افرادی که به دنبال شماره مجازی رایگان برای واتساپ هستند، اپلیکیشن Primo گزینه ایده آلی برایشان خواهد بود. انواع شماره مجازی را میدانید؟ کد دریافتی را در واتس اپ بزنید و روند ثبت نام را به پایان برسانید. سپس هر شمارهای که در برنامه Hushed پیدا کردید، در واتس اپ وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید